Į lyderio poziciją grįžęs "Man City" namuose pranoko "Everton" ekipą

Šeštadienį 14 val. 30 min. Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 17-ojo turo rungtynės.

Praėjusiame ture pirmąjį pralaimėjimą patyręs ir lyderio poziciją praradęs "Manchester City" grįžo į pergalių kelią. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 3:1 nugalėjo Liverpulio "Everton" ekipą.

Šeimininkai pranašumą įgijo 22-ąją minutę, kai "Everton" komandai nesėkmingai išmušus kamuolį, pasižymėjo traumuotą Sergio Aguero startinėje sudėtyje pakeitęs Gabrielis Jesusas.

Antrajame kėlinyje G. Jesusas įmušė dar vieną įvartį ir padidino pranašumą iki dviejų įvarčių, tačiau 65-ąją minutę "irisams" pavyko sušvelninti atsilikimą.

Visgi intriga ilgai nesitęsė – jau vos po keturių minučių galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Raheemas Sterlingas, aikštėje praleidęs vos kelias akimirkas.

Pergalę iškovojęs "Man City" bent iki rytojaus prieš "Liverpool" klubą įgijo dviejų taškų pranašumą. "Everton" lieka septintoje pozicijoje.

"Man City" 3 - 1 "Everton"
22' [1 - 0] G. Jesus
50' [2 - 0] G. Jesus
65' [2 - 1] D. Calvert-Lewin
69' [3 - 1] R. Sterling