Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į M. Pochettino vietą nusitaikęs J. Mourinho laukia atsakymo iš D. Levy


Londono "Tottenham" klubas antradienį vakare pranešė netikėtas naujienas – iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Mauricio Pochettino.

Praėjusį sezoną "Spurs" iki UEFA Čempionų lygos finalo atvedęs M. Pochettino šį sezoną prarado savo sėkmės receptą – "Tottenham" per 12 rungtynių "Premier" lygoje pasiekė vos tris pergales ir dabar užima 14-ąją poziciją.

Kartu su M. Pochettino klubą paliko visas trenerių štabas, todėl "Tottenham" yra priverstas imtis greitų sprendimo būdų.

Kaip praneša žurnalistas Fabrizio Romano, realiausias kandidatas stoti prie "Spurs" vairo yra Jose Mourinho, kuris iki pat šiol yra laisvų agentų biržoje.

Pasak minėto šaltinio, J. Mourinho su malonumu sutiktų grįžti į "Premier" lygą ir perimti "Tottenham" vairą. Jis yra kandidatų sąraše, tačiau galutinis žodis priklauso klubo pirmininkui Danieliui Levy.

Priduriama, kad sprendimas dėl J. Mourinho gali būti priimtas kelių valandų bėgyje.

Straipsnio įvertinimas: 2 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (7)

Deividas Simonis
2 14 11-19 22:53
Ir vel daug intrigu PL
Jesus Maria
5 12 11-20 00:24
Mauras kaip Šakalas laukia kas kaulą numes. Tai į Real taikėsi, tai apie Bayern svajojo, dabar aplink Spurs šokinėja. Tikiuosi klubo vadovybė iš desperacijos nepuls ieškoti lengviausio sprendimo, kitaip užuojauta Spurs fanams dėl gresiančio antifutbolo.
 0000
4 10 11-19 23:11
ManUtd su kruva pinigu nieko nenuveke, tai tottei tikrai daugiau nei Pochettino be pinigu neispaustu. Nu nebent pirmaji sezona, tradiciškai.
2 7 11-19 22:45
Jis grįžta !
0 2 11-19 23:59
Netiketos, bet jau lauktos zinios.