Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į Madridą grįžęs Z. Zidane'as: "Pokyčiai įvyks"


2019-03-11 21:54:28 Real Madrid C.F. Zinedine Zidane

284 dienos – tiek be Madrido "Real" klubo praleido Zinedine'as Zidane'as. Praėjusią vasarą iš trenerio pareigų pasitraukęs legendinis prancūzas pirmadienį vakare vėl buvo pristatytas "Santiago Bernabeu" publikai.

Madrido "Real" po tragiškų pastarųjų savaičių rezultatų nusprendė imtis permainų ir iš trenerio pareigų atleido Santiago Solari, kurį po diskusijų su Florentino Perezu pakeitė Z. Zidane'as.

"Baltieji" šį sezoną jau praktiškai nebeturi dėl ko kovoti, tačiau Z.Zidane'as apie kito sezono darbus dar galvoti nenori, nors ir pridūrė, kad vasarą komandos sudėtyje bus atlikti pokyčiai.

"Esu laimingas grįždamas į klubą. Noriu vėl pradėti darbus ir sugrąžinti klubą ten, kur jam ir yra vieta. Vienintelis dalykas, apie kurį dabar galvoju, tai rytoj įvyksianti treniruotė", – pristatymo metu kalbėjo strategas.

"Praėjusią vasarą išvykau, nes maniau, kad reikia pokyčių abiem šalims. Grįžtu, nes prezidentas, kurį aš myliu, manęs to paprašė. Aš neketinu pamiršti to, ką mes laimėjo per pastaruosius metus, tačiau taip pat neužmiršiu ir blogų dalykų, kurie atsitiko praėjusiais metais. Mes laimėjome Čempionų lygą, tačiau likome be "La Liga" ir Karaliaus taurės", – tęsė Z. Zidane'as.

Paklaustas apie pokyčius, prancūzas atsakė: "Mes neabejotinai pakeisime tam tikrus dalykus, tačiau dabar tai nėra pats tinkamiausias metas apie tai kalbėti. Svarbiausia yra tai, kad aš grįžau. Mes dar turėsime laiko pakalbėti su prezidentu ir pačiu klubu apie tai, ką galime padaryti. Bet kaip sakiau, šiandien tai nėra mūsų problema."

Galiausiai sulaukęs klausimo net apie galimą Cristiano Ronaldo sugrįžimą, Z. Zidane'as teigė: "Šiuo metu apskritai negalvoju apie jokius įsigijimus. Žinoma, jis yra žaidėjas, kuris sukūrė istoriją šiame klube ir yra vienas geriausių istorijoje."

Z. Zidane'as į trenerio kėdę grįš šeštadienį – "Santiago Bernabeu" stadione lauks dvikova su Vigo "Celta".

 

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (14)

Benderis
14 33 03-11 22:28
labai daug metu atgal skaiciau straipsni kai ji isrinko metu futbolininku ir paklause kokiais sportininkais jis zavisi labiausiai.. zidanas atsake - maiklas dzordanas jis eme nba 3 metus is eiles ir grizes po metu pertraukos daro ta pati.. manau jog zizu yra panasioje situacijoje dabar kaip treneris.. sekmes jam..
2 5 03-12 07:07
klaidomis:
Vargu bau. Dabar ir subliukš mitas neva Zidanas super treneris. Tokiems super klubams kaip real,baselona,mu pirmiausia reikia ne gerų trenerių o asmenybių kurie galėtų būti autoritetas žaidėjas. Labai abejoju ar iš taktinės pusės jis stipresnis už morinio,anceloti,pepe viskas statoma ant motyvacijos, psichologijos bus
lol Tai Zidanas ne autoritetas?
7 10 03-11 22:29
Pirmoje eileje smagu ,kad gryzo autoritetas. Moraline komandos dvasia tikrai eis i virshu, o kartu ir rezultatai. Sprendimas geras ir zinoma laukime pokyciu kuriu jau tikrai reikia.
8 5 03-11 23:34
klaidomis:
Vargu bau. Dabar ir subliukš mitas neva Zidanas super treneris. Tokiems super klubams kaip real,baselona,mu pirmiausia reikia ne gerų trenerių o asmenybių kurie galėtų būti autoritetas žaidėjas. Labai abejoju ar iš taktinės pusės jis stipresnis už morinio,anceloti,pepe viskas statoma ant motyvacijos, psichologijos bus
Valink heiteriukas. Eik nelaimessi rudaja palaizyt
10 5 03-11 22:20
Bienvenido otra vez MAQUINA. HALA MADRID!!!!