Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Į rinką daugiau nebesižvalgantis Z. Zidane'as užsiminė apie J. Rodriguezo ir G. Bale'o ateitį


Spaudos konferenciją prieš pirmąsias sezono rungtynes surengęs Zinedine'as Zidane'as teigia, kad yra patenkintas turima sudėtimi.

Z. Zidane'as konferencijos metu iškart atsisakė kalbėti apie Neymarą ir Paulį Pogbą bei pridūrė, kad pasitiki visais žaidėjais, kurie yra komandoje.

Pats strategas anksčiau šią vasarą buvo pareiškęs, kad klubas dirba ties Garetho Bale'o pardavimu, tačiau dabar patvirtino, kad valas lieka.

"Iš pradžių atrodė, kad jis išvyks, bet dabar jis yra su mumis. Tokie dalykai yra nenuspėjami, tačiau mes pasitikime juo, kaip ir kitais žaidėjais.

Jis turi kontraktą su klubu ir yra svarbus žaidėjas. Manau, kad kiekvienais žaidėjais darys viską, jog tik pasunkintų mano darbą išsirenkant startininį vienuoliktuką", – gana pozityviai nusiteikęs kalbėjo Z. Zidane'as.

Prancūzas taip pat patvirtino, kad komandoje taip pat greičiausiai liks Jamesas Rodriguezas, kuris šią vasarą grįžo po nuomos sutarties, tačiau dar nefigūravo jokiose rungtynėse.

"Jamesas yra pasiruošęs žaisti ir esu labai laimingas, jog turiu jį savo sudėtyje. Pasitikiu visais žaidėjais, kurie yra komandoje. Jie taip pat čia yra laimingi, – pridūrė prancūzas.

Madrido "Real" pasirodymą Ispanijos pirmenybėse pradės šeštadienį rungtynėmis su Vigo "Celta".

Straipsnio įvertinimas: 5 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (6)

1 10 08-16 15:19
Nemanau,kad Zidane laimingas
1 4 08-16 21:16
Vaidoshius:
Triochala Zidanas kaip turi būti palikęs UEFAdrid šiukšlyne :D Dar už savaitės sakys, kad G. Bale geriausias žaidėjas pasaulyje ir niekada nepaliks Madref atmatų :D
isakau tau tyleti sudo gabale.
Marčius33
0 0 08-16 22:54
Realo ir Celta rungtynės visad būna įdomios, 90 procentų Carvajalis susimuš su kažkuo .. Šiaip manau Realui reiktų stipraus saugo ir būtų tikrai gera sudėtis, prakeikė Madridą traumos pilasi, tai gali labai paveikt sudėtį kas čia žino tas pats Hazzardas po traumos koks grįš
2 1 08-16 23:36
Vaidoshius:
Triochala Zidanas kaip turi būti palikęs UEFAdrid šiukšlyne :D Dar už savaitės sakys, kad G. Bale geriausias žaidėjas pasaulyje ir niekada nepaliks Madref atmatų :D
didesnio trioxalo uz tavo pepa guardiola nera DD tiek buvo ji ibra uzduxines kad i rubine bijodavo ieiti DDDDDDDDDDDDD
Vaidoshius
31 5 08-16 16:03
Triochala Zidanas kaip turi būti palikęs UEFAdrid šiukšlyne Dar už savaitės sakys, kad G. Bale geriausias žaidėjas pasaulyje ir niekada nepaliks Madref atmatų