Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Inter" artėja link susitarimo dėl I. Rakitičiaus įsigijimo


Milano "Inter" praėjusią vasarą siekė gauti Luka Modričių, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. Šią vasarą madų sostinės komanda grįš į medžioklę, tačiau šį kartą taikinyje bus kitas kroatas – Ivanas Rakitičius.

"Gazzetta dello Sport" praneša, kad Milano "Inter" yra derybų procese. Pasak jų, "Inter" jau pateikė 35 mln. eurų pasiūlymą už saugą, tačiau jis buvo atmestas.

Katalonai yra linkę atsisveikinti su I. Rakitičiumi, tačiau už jį nori sulaukti kiek didesnės sumos. "Barca" tikisi, kad iš kroato pardavimo pavyks uždirbti 45 mln. eurų, tačiau klubams gali pavykti susitarti ir dėl 40 mln.

Teigiama, kad klubai jau yra pasiekę žodinį susitarimą ir derybose yra likęs tik finansines klausimas.

I. Rakitičius "Barcoje" rungtyniauja nuo 2014 metų. Per tą laiką kroatas yra sužaidęs 249 rungtynes ir įmušęs 34 įvarčius.

"Barcelona" su I. Rakitičiumi nori atsisveikinti, nes vasarą į komandą atvyks Frenkie de Jongas, o jų planuose dar yra ir kitas jaunas saugas – Adrienas Rabiot.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (6)

4 4 02-20 18:43
Seria A lygis gerokai pakilęs
5 3 02-20 14:26
Čia pusę komentatorių net nežino ką kalba
Vaidoshius
13 9 02-20 18:00
Pats laikas jau Rakitičiui eiti į merdėjančią pensininkų ir atbrosų lygą, aukščiausiame lygyje jo dienos ko gero jau suskaičiuotos, o tada be Kinijos ar MLS kelias tik vienas