"Inter" ir "Liverpool" per žingsnį nuo pagrindinio ČL turnyro © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaista dar dešimt pirmųjų trečiojo UEFA Čempionų lygos kvalifikacinio etapo susitikimų. Po jų ramiai jaustis gali tik "Inter" ir "Liverpool" klubai, svečiuose iškovoję gana įtikinamas pergales.

"Inter" ekipa svečiuose 0-2 nugalėjo kovingai nusiteikusius "Shakhtar" futbolininkus. Milano klubas jau varžybų pradžioje turėjo keletą neblogų progų, tačiau pirmąjį įvartį įmušė tik 68-ąją minutę. Dar po dešimties minučių visą mačą puikiai rungtyniavęs Adriano rezultatą padvigubino ir padėjo "Inter" ekipai iškovoti svarbią pergalę išvykoje.

Kitas Italijos klubas "Udinese" taip pat iškovojo pergalę - "Udinese" svečiuose 0-1 įveikė Lisabonos "Sporting" ekipą.

Tuo tarpu UEFA Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis "Liverpool" klubas varžovų aikštėje 1-3 įveikė Sofijos "CSKA" ir įgijo solidžią persvarą prieš atsakomąsias rungtynes. Vieną įvartį nugalėtojams pelnė D.Cisse, du pridėjo ispanas F.Morientesas.

Belgijos vice-čempionai "Anderlecht" namuose 2-1 nugalėjo Pragos "Slavia", tačiau norint patekti į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą dar turės rimtai pakovoti atsakomajame mače Čekijoje.

Stipriausia Austrijos ekipa Vienos "Rapid" pirmąjį susitikimą su Maskvos "Lokomotiv" baigė taikiai 1-1. Tuokiu pačiu rezultatu baigėsi ir varžybos tarp Bukarešto "Steaua" ir "Rosenborg" ekipų.

Apmaudžiai jau beveik iškovotą pergalę paskutiniosiomis susitikimo minutėmis išleido Amsterdamo "Ajax" klubas. Olandijos lygos antrosios vietos laimėtojai "Ajax" svečiuose 2-2 sužaidė su vietos "Brondby" klubu. Amsterdamo ekipa pirmavo 1-2, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką "Ajax" gynėjas J.Escude įsimušė įvartį į savo vartus ir taip išgelbėjo "Brondby" nuo pralaimėjimo.

Bratislavos "Artmedia" klubas, antrajame etape sensacingai eliminavęs "Celtic" ekipą, šįkart nenusileido Belgrado "Partizan" klubui ir sužaidė lygiosiomis 0-0.

Kitame mače gana netikėtą pergalę iškovojo "Thun" klubas. Šveicarijos ekipa svečiuose 0-1 įveikė "Malmo" ekipą. Kitas Šveicarijos klubas "Basel" namuose 2-1 palaužė "Werder" ir išsaugojo neblogas galimybes patekti į pagrindinį turnyrą.

Trečiadienio varžybų rezultatai

Lisabonos "Sporting" 0 - 1 "Udinese"
29' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta (iš 11m. baudinio)

Sofijos "CSKA" 1 - 3 "Liverpool"
25' [0 - 1] Djibril Cisse
31' [0 - 2] Fernando Morientes
45' [1 - 2] Petar Dimitrov
58' [1 - 3] Fernando Morientes

Vienos "Rapid" 1 - 1 Maskvos "Lokomotiv"
10' [0 - 1] Aleksandr Samedov
75' [1 - 1] Jozef Vlahovic (iš 11m. baudinio)

"Basel" 2 - 1 "Werder"
27' [1 - 0] David Degen
52' [2 - 0] Julio Rossi
73' [2 - 1] Miroslav Klose

"Anderlecht" 2 - 1 Pragos "Slavia"
7' [1 - 0] Bart Goor
21' [1 - 1] Lukas Jarolim
38' [2 - 1] Mbo Mpenza

Bukarešto "Steaua" 1 - 1 "Rosenborg"
30' [1 - 0] Constantin Iacob
85' [1 - 1] Thorstein Helstad

Donetsko "Shakhtar" 0 - 2 "Inter"
68' [0 - 1] Obafemi Martins
79' [0 - 2] Adriano

Bratislavos "Artmedia" 0 - 0 "Partizan"

"Brondby" 2 - 2 "Ajax"
30' [0 - 1] Markus Rosenberg
33' [1 - 1] Morten Skoubo
73' [1 - 2] Ryan Babel
90' [2 - 2] Julien Escude (į savo vartus)

"Malmo" 0 - 1 "Thun"
34' [0 - 1] Adriano Pimenta