Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Inter" ir "Milan" klubai susitarė dėl naujojo "San Siro" stadiono statybos


Panašu, kad legendinio "San Siro" stadiono istorija baigsis 2022 metais – abu Milano klubai nusprendė įnešti pokyčių.

"Inter" ir "Milan" klubų atstovai patvirtino, kad dabartinis "San Siro" bus nugriautas ir šalia jo pastatytas naujas bei modernus stadionas. Tikimasi, kad projektą pavyks įgyvendinti 2022 metais.

"Mes turėsime naują "San Siro" stadioną, kuris bus pastatytas toje pačioje zonoje. Senasis bus nugriautas ir jo vietoje įrengti papildomi statiniai", – teigė "Milan" klubo pirmininkas Paolo Scaroni.

Informaciją apie naują stadioną patvirtino ir "Inter" generalinis direktorius Alessandro Antonello: "Taip, tai yra visiška tiesa."

Klubams susitars dėl projekto, vienintelis žmogus, galintis užkirsti tam kelią yra Milano meras Beppe Sala. Visgi manoma, kad šis pritars šioms statyboms mieste.

Įvairių šaltinių teigimu, naujo "San Siro" stadiono pastatymas atsieis apie 700 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 11 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (7)

Benderis
0 11 06-24 23:56
manteli milanas yra 6 kart didesnis uz mancesteri kaip miestas ir du kart didesnis imant priemiescius abieju , dukartus.. o mancesteris turi atskirus stadionus abiejoms komandoms.. evertono ir liverpulio istorija rodo kad vienam stadike zaist yra problematiska.. bet milano klubai kazkaip sutaria, nezinau bet man keista kad du tikrai galingi klubai negali tureti atskiru stadionu.. cia mano nuomone tik ir as tau jos nepersu.. idomi butu kiek protingesniu zmoniu nuomone sia tema..
gud
0 9 06-25 09:08
Benderis:
manteli milanas yra 6 kart didesnis uz mancesteri kaip miestas ir du kart didesnis imant priemiescius abieju , dukartus.. o mancesteris turi atskirus stadionus abiejoms komandoms.. evertono ir liverpulio istorija rodo kad vienam stadike zaist yra problematiska.. bet milano klubai kazkaip sutaria, nezinau bet man keista kad du tikrai galingi klubai negali tureti atskiru stadionu.. cia mano nuomone tik ir as tau jos nepersu.. :) idomi butu kiek protingesniu zmoniu nuomone sia tema..:)
Viskas ten puikiai, vieni fanai turi savo tribūną gale, kiti kitą. Nėra milžiniškos priešpriešos, san siro metro stotelė išpaišyta abiejų klubų spalvom/nuotraukom/suvenyrų krautuvėlėm. Ir nors čia Milano derbis - ačiū dievui tai pakankamai civilizuoti žmonės, ne kaip kokie serbai ar graikai, kur reikia snukius daužyt ir literaliai pjaut kitos komandos fanus su peiliais. Ir šitas jau vyksta daugiau nei 70 metų. Šitas vienas stadionas atnešė daugiau naudos negu žalos. Ir manau, kad visos pusės laimi nuo to, miestas, fanai, klubas, infrastruktūra ir t.t.
Benderis
17 19 06-24 19:18
nesuprantu as ju abu losia tam paciam stadike o kai losia tarpusavy tai kas losia namie? cia tas pats kas manu ir mancity lostu oldtraforde..
19 4 06-24 21:51
Benderis ką tu krv nusišneki krv tai abu namie žaidžia abu namie , Manchesteris didesnis ir vietos daugiau ir pinigų turėjo pastatė du. Krv krv klause jis dar