Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Inter" išplėšė pergalę 94-ąją minutę, "Fiorentina" susidorojo su SPAL


Milano „Inter“ ekipa jau eilinį kartą šį sezoną galėjo išbarstyti taškus. Vis dėlto šį kartą „Inter“ dėl itin vėlyvo įvarčio 1:0 palaužė „Sampdoria“ ir išplėšė tris taškus.

„Inter“ rungtynių pabaigoje buvo užgulusi „Sampdoria“ ekipos vartus, tačiau pastaroji itin sėkmingai atsimušinėjo.

Vis dėlto 94-ąją minutę savo žodį tarė ir Milano herojumi tapo Marcelo Brozovičius, kuris stipriu smūgiu tarp galybės futbolininkų kojų pelnė pergalingą įvartį.

Tai buvo vos antroji „Inter“ pergalė per penkerias rungtynes. Iki šiol Milano ekipa turėjo vos keturis taškus savo sąskaitoje.

Tuo metu „Fiorentina“ ekipa 3:0 susidorojo su SPAL ir bent jau laikinai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

„Fiorentina“ ekipai pergalę padovanojo po vieną įvartį įmušę Marko Pjaca, Nikola Milenkovičius bei Federico Chiesa.

Pergalę šio vakaro rungtynėse taip pat pasiekė „Parma“ futbolininkai, kurie 2:0 įveikė „Cagliari“.

„Sampdoria“ 0:1 „Inter“
90+4 [0-1] M. Brozovič

„Fiorentina“ 3:0 SPAL
18‘ [1-0] M. Pjaca
28‘ [2-0] N. Milenkovič
56‘ [3-0] F. Chiesa

„Parma“ 2:0 „Cagliari“
20‘ [1-0] R. Inglese
47‘ [2-0] Gervinho

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Marčius33
2 1 09-23 11:52
Vaidoshius:
Nu ką, visi lavonai sumerkę milijonus buksuoja, teks Parmai mesti iššūkį Rubentuso lažybininkams :D Gervė atsuko laiką atgal, Messi stilium golus vanoja :D Parma rodo žaidimą ir rezultatus gerokai geresnius negu sudėtis ant popieriaus, treneriukas gali būti greitai perpirktas turtingesnių komandų, bent šį sezoną kad tik atvanotų ir išsaugotų vietą Serie A. Jis jau kuris laikas čia, sunkus bus išsiskyrimas. Gaila, kad šio žmogaus neliko dar šiems metams: https://thesefootballtimes.co/2018/09/07/alessandro-lucarelli-parmas-greatest-legend-who-took-them-back-from-the-brink-in-the-fourth-tier-to-serie-a/ Būtų galėjęs girtis pažeminęs kad ir nusibezdėjusią Tapinaldo malką 1x1 :D Yra viena vieta kur Parma be konkurencijos daužo visą Serie A: https://mobile.twitter.com/MundialMag/status/1022174023336095744 Fantastinis turas kol kas, visi merkė taškus kam reikėjo. Žiūrėk dar už EL vietų pavyktų užsikabinti, absoliutus kosTmosas būtų - per 4 sezonus iš Serie D į EL, fantastika.
Vaidai Ronaldo dar net nežaidė , o tu jau šūdus rašai :\..
Vaidoshius
9 5 09-23 09:07
Nu ką, visi lavonai sumerkę milijonus buksuoja, teks Parmai mesti iššūkį Rubentuso lažybininkams Gervė atsuko laiką atgal, Messi stilium golus vanoja Parma rodo žaidimą ir rezultatus gerokai geresnius negu sudėtis ant popieriaus, treneriukas gali būti greitai perpirktas turtingesnių komandų, bent šį sezoną kad tik atvanotų ir išsaugotų vietą Serie A. Jis jau kuris laikas čia, sunkus bus išsiskyrimas. Gaila, kad šio žmogaus neliko dar šiems metams: https://thesefootballtimes.co/2018/09/07/alessandro-lucarelli-parmas-greatest-legend-who-took-them-back-from-the-brink-in-the-fourth-tier-to-serie-a/ Būtų galėjęs girtis pažeminęs kad ir nusibezdėjusią Tapinaldo malką 1x1 Yra viena vieta kur Parma be konkurencijos daužo visą Serie A: https://mobile.twitter.com/MundialMag/status/1022174023336095744 Fantastinis turas kol kas, visi merkė taškus kam reikėjo. Žiūrėk dar už EL vietų pavyktų užsikabinti, absoliutus kosTmosas būtų - per 4 sezonus iš Serie D į EL, fantastika.