"Inter" išsigelbėjo mače su "Verona", "Napoli" ir toliau barsto taškus

Šeštadienį Italijoje tęsiasi "Serie A" 12-ojo turo kovos.

Pergalę namuose išvargo Milano "Inter" ekipa, kuri tik mačo pabaigoje rezultatu 2:1 įveikė "Veroną".

Svečiai į priekį išsiveržė jau 19-ąją susitikimo minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Valerio Verre.

"Inter" rezultatą išlygino 65-ąją minutę, kai galva kamuolį į vartus nukreipė Matiasas Vecino.

Pergalę Milano ekipai 83-ąją minutę nuostabiu smūgiu padovanojo Nicolo Barella.

"Inter" bent jau iki sekmadienio pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Kitose rungtynėse pergalės ir vėl neiškovojo "Napoli" ekipa, kuri namuose nulinėmis lygiosiomis sužaidė su "Genoa".

Tiesa, Lorenzo Insigne jau antrąją mačo minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Vėliau šansų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau jomis nepasinaudojo ir pasidalino po tašką.

"Napoli" šiuo metu "Serie A" pirmenybėse užima vos septintąją vietą.

<iframe class="cv-player" src="https://hdmat.forstreams.com/embed/RqKEL14KzB#inside" width="500" height="300" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Brescia" 0:4 "Torino"