"Inter" iššvaistė dviejų įvarčių persvarą prieš "Torino", "Fiorentina" sudaužė "Chievo"

Milano „Inter“ ekipai antrasis „Serie A“ turas nesusiklostė itin gerai. „Inter“ ekipa išvaistė turėtą dviejų įvarčių persvarą ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Torino“ futbolininkais.

„Inter“ ekipa į priekį išsiveržė jau septintąją minutę, kai įvartį po Mauro Icardi perdavimo įmušė Ivanas Perišičius.

Milano futbolininkai savo persvarą padvigubino sužaidus pusvalandį. Tuomet įvartį savo komandai pelnė Stefanas de Vrijas.

Vis dėlto svečiai ginklų sudėti nesiruošė ir savo jėgą pademonstravo po pertraukos.

55-ąją minutę rezultatą sušvelnino Andrea Belotti, o jau visai netrukus rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Soualiho Meite.

Tuo metu „Fiorentina“ ekipa įgijusi dviejų įvarčių pranašumą tik padidino savo apsukas. „Fiorentina“ net 6:1 sudaužė „Chievo“ futbolininkus.

„Fiorentina“ savo dominavimą pradėjo labai anksti, kai aštuntąją minutę įvartį įmušė Nikola Milenkovičius.

Antrojo įvarčio „Fiorentina“ gerbėjams teko palaukti, kadangi jis krito tik 42-ąją minutę, o jo autorius buvo Gersonas.

Vis dėlto „Fiorentinta“ nesustojo, kaip „Inter“ ir po pertraukos tik padidino savo persvarą. 49-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė Marco Bennasi, o 71-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas po Federico Chiesa tikslaus smūgio.

Tiesa, „Chievo“ nesiruošė leisti varžovams taip lengvai juos talžyti ir 76-ąją minutę Nenadas Tomovičius rezultatą sugebėjo sušvelninti.

Vis dėlto 90-ąją minutę savo antrąjį įvartį pridėjo M. Benassi, o jau per pridėtą laiką šeštąjį komandos įvartį įmušė Giovanni Simeone.

„Inter“ 2:2 „Torino“
7‘ [1-0] I. Perišič
32‘ [2-0] S. de Vrij
55‘ [2-1] A. Belotti
68‘ [2-2] S. Meite

„Fiorentina“ 6:1 „Chievo“
8‘ [1-0] N. Milenkovič
42‘ [2-0] Gerson