"Inter" nokautavo nuostabus "Parma" įvartis, "Sampdoria" sudaužė savo varžovus

„Serie A“ kovos po rinktinių pertraukos prasidėjo, o jose – iškart netikėtas rezultatas.

Savojo žaidimo nerandanti Milano „Inter“ ekipa buvo priversta pripažinti „Parma“ ekipos pranašumą ir nusileido 0:1.

„Inter“ už varžovus turėjo kur kas daugiau pavojingų progų, tačiau nė vienos iš jų nesugebėjo išnaudoti.

Galiausiai 79-ąją minutę „Parma“ pasiuntė „Inter“ į tikrą nokdauną po kurio Milano ekipa taip ir neatsigavo. Rungtynių didvyriu tapo Federico Dimarco, kuris tiesiog nuostabiu smūgiu privertė Samirą Handanovičių tiesiog stovėti ir stebėti, kaip kamuolys skrieja jo saugomų vartų tinklą.

Tuo metu „Napoli“ ekipa įrodė savo pranašumą 1:0 prieš „Fiorentina“ futbolininkus.

Vienintelio įvarčio autorius buvo Lorenzo Insigne, kuris pergalingą įvartį įmušė 79-ąją minutę.

Na, o „Sampdori“ kaip reikiant pamokė lygos naujokę „Frosinone“ ir iškovojo pergalę net 5:0.

„Sampdoria“ gretose pasižymėjo net keturi futbolininkai. Fabio Qugliarella, Gianluca Camprari ir Dawidas Kownacki įmušė po vieną įvartį, o Gregoire Defrelis pasižymėjo dubliu.

„Inter“ 0:1 „Parma“
79‘ [0-1] F. Dimarco

„Napoli“ 1:0 „Fiorentina“

„Frosinone“ 0:5 „Sampdoria“