Įtikinamiausia persvara nugalėjo vokiečių "Hamburger" klubas, du kartus 4-1 sutriuškinęs makedonų "Pobeda" ir užtikrintai žengęs tolyn. Sunkiau sekėsi Prancūzijos ekipoms - "Saint-Ettiene" tik po įnirtingos kovos palaužė šveicarų "Xamax", o "Lens" Lenkijoje minimalia persvara laimėjo prieš "Lech".
"Young Boys" namuose dar kartą įveikė belgų "Lokeren", išvykose pergales ir kelialapį į trečią etapą iškovojo čekų "Liberec" ir kroatų "Slaven", belgų "Gent" nepaisant lygiųjų eliminavo čekų "Zlin", lygaus rezultato užteko ir "Varteks" ekipai iš Kroatijos.
Trečiajame etape viena įdomiausių porų turėtų būti švedų "Goteborg" ir vokiečių "Wolfsburg" susitikimas, dar vieną staigmeną gali pateikti ir "Ecomax", susitiksiantis su "Saint-Ettiene", apylygės dvikovos galima tikėtis ir iš "Roda" bei "Slovan" varžybų, tuo tarpu kitur favoritai praktiškai aiškūs.
Šiandien Šveicarijoje, Nijono mieste, taip pat buvo ištraukti turnyro pusfinalio ir finalo burtai. Lietuvos atstovas Vilniaus "Žalgiris" sekmės trečiame etape atveju pusfinalyje susitiktų su "Vėtros" skriaudiko "Ecomax" ir "Saint-Ettiene" nugalėtoju. Pusfinalyje taip pat galimos intriguojančios "Deportivo" - "Newcastle", "Lazio" - "Marseille", "Borussia" - "Hamburger" dvikovos.
Sekmadienio rungtynių rezultatai
"Young Boys" (Šveicarija) 2 - 1 "Lokeren" (Belgija)
(Bendras rezultatas 6-2, pirmos rungtynės 4-1)
"Beitar" (Izraelis) 1 - 2 "Liberec" (Čekija) (2-7, 1-5)
"Gloria" (Rumunija) 0 - 1 "Slaven" (Kroatija) (2-4, 2-3)
"Pobeda" (Makedonija) 1 - 4 "Hamburger" (Vokietija) (2-8, 1-4)
"Xamax" (Šveicarija) 1 - 2 "St-Etienne" (Prancūzija) (2-3, 1-1)
"Lech" (Lenkija) 0 - 1 "Lens" (Prancūzija) (1-3, 1-2)
"Zlin" (Čekija) 0 - 0 "AA Gent" (Belgija) (0-1, 0-1)
"Inter Turku" (Suomija) 2 - 2 "Varteks" (Kroatija) (5-6, 3-4)
Trečiojo etapo poros
1. Romos "Lazio" (Italija) - "Tampere" (Suomija)
2. Berno "Young Boys" (Šveicarija) - "Marseille" (Prancūzija)
3. "Dubnica" (Slovakija) - "Newcastle" (Anglija)
4. "Leiria" (Portugalija) - "Hamburger" (Vokietija)
5. "AA Gent" (Belgija) - "Valencia" (Ispanija)
6. "Egaleo" (Graikija) - Vilniaus "Žalgiris" (Lietuva)
7. Dortmundo "Borussia" (Vokietija) - Olomouco "Sigma" (Čekija)
8. "Roda" (Olandija) - Libereco "Slovan" (Čekija)
9. Klužo "Ecomax" (Rumunija) - "Saint-Etienne" (Prancūzija)
10. La Korunjos "Deportivo" (Ispanija) - Koprivnicos "Slaven" (Kroatija)
11. "Goteborg" (Švedija) - "Wolfsburg" (Vokietija)
12. Varaždino "Varteks" (Kroatija) - "Lens" (Prancūzija)
Pusfinalio poros
A 10 poros laimėtojas - 3 poros laimėtojas
B 11 poros laimėtojas - 12 poros laimėtojas
C 1 poros laimėtojas - 2 poros laimėtojas
D 6 poros laimėtojas - 9 poros laimėtojas
E 5 poros laimėtojas - 8 poros laimėtojas
F 7 poros laimėtojas - 4 poros laimėtojas
Finalo poros
F poros laimėtojas - E poros laimėtojas
D poros laimėtojas - B poros laimėtojas
A poros laimėtojas - C poros laimėtojas
Komentarų kol kas nėra...
Komentarų kol kas nėra...
Komentarų kol kas nėra...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą