• Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Intriga grįžta: "Man City" įveikė pirmą kartą šiame sezone suklydusį "Liverpool"

Ketvirtadienį vakare Anglijos "Premier" lygos 21-ajame ture įvyko sezono dvikova vadinta "Manchester City" ir "Liverpool" klubų akistata.

Šį sezoną be pralaimėjimų žygiavusi "Liverpool" komanda "Etihad" stadione turėjo nuryti karčią piliulę – Pepo Guardiolos kariauna palaužė svečius rezultatu 2:1 ir grįžo į kovą dėl pirmenybių titulo.

Rungtynės nuo pat pradžių buvo intensyvios – abi komandos siekė primesti savo žaidimo sąlygas, tačiau nė vienai, nė kitai pasiekti greito įvarčio, kuris galėjo pakeisti žaidimo planą pelnyti taip ir nepavyko.

Nuostabią progą 18-ąją minutę įsiveržti į priekį turėjo "Liverpool" komanda, kai puikios atakos metu Sadio Mane pataikė į virpstą. Kamuolys dar galėjo atsidurti vartų tinkle, kai Johnas Stonesas bandydamas išmušti kamuolį pataikė į Edersoną, tačiau to pačio anglo pasiaukojantis žaidimas išgelbėjo šeimininkus, nors iki įvarčio buvo likę keli milimetrai.

Neįtikėtinu būdu "sausus" vartus išsaugoję "Man City" futbolininkai svečiams iš Liverpulio smogė 40-ąją minutę, kai Sergio Aguero po Bernardo Silvos perdavimo galingu smūgiu iš aštraus kampo nepaliko vilčių Alissonui.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" neketino trauktis į gynybą, tačiau "Liverpool" taip pat pradėjo aktyviau žaisti varžovų aikštės pusėje.

64-ąją minutę "Etihad" stadionas buvo pritildytas, kai po paslėpto Andrew Robertsono perdavimo vienas prieš vartus likęs Roberto Firmino smūgiu galva išlygino rezultatą.

"Liverpool" ekipai lygiųjų pilnai užteko, todėl "Man City" komandai teko pradėti rizikuoti. Aktyvus spaudimas davė vaisių 72-ąją minutę – Raheemas Sterlingas perėmė kamuolį ir pamatė į baudos aikštelę įkertantį Leroy'ų Sane, šis nieko daug negalvojo ir netrukus savo šūviu privertė Alissoną antrą kartą šioje akistatoje traukti kamuolį iš savo vartų.

Per likusį laiką progų susikūrė abi komandos, tačiau didžiulio ažiotažo sukėlusioje dvikovoje daugiau tikslių smūgiu pelnyta nebebuvo.

"Man City" komandai šie trys taškai buvo gyvybiškai svarbūs, nes "Liverpool" po savo pirmojo sezono pralaimėjimo ištirpdė pranašumą iki keturių taškų.

"Man City" 2 - 1 "Liverpool"
40' [1 - 0] S. Aguero
64' [1 - 1] R. Firmino
72' [2 - 1] L. Sane

Startinės sudėtys:

"Man City": Ederson, Danilo, Kompany, Stones, Laporte, Fernandinho, Bernardo Silva, Sterling, David Silva, Sane, Aguero.

"Liverpool": Alisson, Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Milner, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (24) Seniausi (24) Geriausi (24) Anoniminiai (61)

2 26 01-04 00:04
Nu ką matchas nuostabus tiesiog. Malonu buvo žiūrėt ir intrigos buvo .. Lovren'as viska sušiko per ji prasileido antra banke sad sad.
GalaxyY
2 15 01-04 07:17
Nu greičiau Gomez grįžtų, nes Lovren tai baisiau nei baisu, per jį praloštos varžybos. Pritrūko ir sėkmės Liverpool, įstrigs ilgam tas 1.12 cm. Sveikinimai City fanams! Vis dar +4 taškai ir viskas Liverpool rankose, nėra ko nusiminti.
6 14 01-04 00:06
Zaidziant su geriausiom pasaulio komandom isvykose tiek Napoli tiek PSG tiek Man city aikstes vidurys buvo pralostas , nepasimoko Jurgenas negalima losti su milner ir hendersonu ir dar 4 3 3 , viena zaisti anfilde kada varzovai prideda i kelnes kita isvykoje 44 2 ir be milner ar be hendersono
4 11 01-03 22:43
Vaidoshius drocina
3 8 01-04 10:26
Vaidoshius:
Neverpoolis šiuo metu yra aukščiausioje formoje, $hitty maksimum vidutinėje, bet dominavo praktiškai be pasipriešinimo. Tiesiog toks komandų pajėgumo skirtumas, vieninteliai kas gali nutraukti $hitty dominavimą yra patys $hitty, šiuo atveju traumos. D. Silva kaip jam pačiam labai žemu lygiu sulošė ir nepatempė net pusantro kėlinio, Aguero nors ir dirbo gyvuliškai, bet analogiškai nuo kokios 65 minutės tik vaikščiojo aikštelėje. Fernandinho dar padoriai atsilaikė kaip po traumos, nesimatė, kad būtų trūkę kvapo ir žaidė be kelių grubesnių klaidų labai gerai. O dar ir De Briaunė laukia savo eilės pusmetį pailsėjęs gerai :D Manau čia gali būti lūžis Neverpooliui, ir taip lošė virš savo galimybių ribos didelės sėkmės ir teisėjų dėka (vakar kaip tik vėl tik Edersono dėka neištraukė Neverpooliui lygiųjų, Guardiola net kepurę trenkė į žemę 4-tam teisėjui po kojom :D ), tai negali tęstis visą sezoną, todėl Neverpoolio forma turėtų kristi. Arba šį mėnesį pamuš dar vieną transferų rekordą ir pasiims pastiprinimą. Kl.oppas atvažiavo lygiųjų, todėl saugų grandyje iš trijų saugų pasirinko du medkirčius, bet ir jie nepadėjo atsilaikyti ant lygiųjų. Neverpoolyje vis dar nėra pakeistas Kaučinjo, Wijnaldumas ar Fabinho jo tikrai neatstos, ne to plano žaidėjai. Lallana gal sugrįš iš reabilitacijos klinikų globos, bet vargu ar ilgam, nusimato £100+ limonų pirkinys, pigiau padoresnio kuriančio saugo malkinės samdinių komandoms nusipirkti nėra šansų :D