• Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Iš Europos lygos pasitraukusi "Sevilla" atleido P. Machiną

2019-03-15 10:52:16 Europos lyga Sevilla F.C. SAD

"Sevilla" dar kartą UEFA Europos lygos trofėjaus į viršų nekels – Andalūzijos ekipa kiek netikėtai pralaimėjo Prahos "Slavia" komandai ir užbaigė savo kelionę turnyre.

"Sevilla" kelialapį į ketvirtfinalį išleido paskutinėmis minutėmis – "Slavia" pratęsimo metu įmušė du įvarčius ir rezultatu 4:3 triumfavo bendroje dviejų rungtynių serijoje.

Andalūzai šį sezoną jau nebekovos dėl jokio trofėjaus, todėl komandoje buvo nuspręsta imtis permainų – iš trenerio pareigų atleistas Pablo Machinas.

43-ejų metų strategas skambiai pradėjo sezoną su "Sevilla", tačiau po to rezultatai ėmė prastėti ir dabar komanda net nėra tikra, ar sugebės sezoną Ispanijos pirmenybėse užbaigti būdama didžiajame ketverte.

P. Machiną iki sezono pabaigos pavaduos klubo sporto direktorius Joaquinas Caparrosas.

"Sevilla" šiuo metu rikiuojasi šeštoje pozicijoje, kai tuo metu ketvirtoje vietoje esanti Madrido "Getafe" yra pabėgusi penkiais taškais į priekį.