Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Įsivažiuoti vis dar bandantis E. Hazardas: "Žinau, kad iš manęs tikimasi daug"


2019-09-30 15:34:53 Eden Hazard Real Madrid C.F.

Spaudos konferencijoje prieš artėjančias UEFA Čempionų lygos grupės etapo rungtynes kalbėjęs Edenas Hazardas jau buvo priverstas teisintis dėl savo žaidimo.

Madrido "Real" antradienį vakare stos į kovą su E. Hazardui puikiai pažįstamu "Club Brugge" klubu iš Belgijos.

Pačiam E. Hazardui kol kas įsivažiuoti į naują komandą sekasi gana sunkiai – belgas dėl traumos turėjo praleisti pirmas trejas rungtynes, o po jos atsigavęs kol kas neparodo to, ko iš jo yra laukiama Madride – įvarčių ir rezultatyvių perdavimų.

"Jaučiuosi puikiai. Suprantu, kad žmonės iš manęs tikisi daug, kaip ir aš pats. Žinau, kad galiu žaisti geriau. Kritika visada buvo ir bus, tačiau aš pats suprantu, kad turiu dirbti, jog galėčiau pasiekti didelius tikslus šiame klube.

Negalėjau startuoti dėl traumos, tačiau dabar jau esu pasiruošęs 100 procentų", – kalbėjo buvęs "Chelsea" komandos lyderis.

"Žmonės iš manęs tikisi daug dėl paprastos priežasties – aš jau įrodžiau, kad galiu žaisti aukščiausiame lygyje. Jie matė, ką padariau žaisdamas Prancūzijoje, Belgijoje ir "Chelsea" klube, todėl aš pats suprantu, jog turiu pagerinti savo žaidimą, kad fanai galėtų didžiuotis manimi.

Kaip ir sakiau tą dieną, kai buvau pristatytas šiame stadione, aš dar nesu joks "Galactico". Norėdamas tokiu tapti, pats turiu įrodyti savo vertę aikštėje. Tą patį turėjo padaryti anksčiau 7-ąjį numerį vilkėję žaidėjai. Aš pasitikiu savimi, todėl neturiu jokių abejonių", – pridūrė E. Hazardas.

Straipsnio įvertinimas: 5 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

1 6 09-30 16:38
Tikrai sunkiai isivaziuoja, nesitikėjau pima sezona 40 ivarciu, bet ir gynybos dar nedrasko, bet čia Hazard turėtu isivažiuoti
0 2 09-30 19:18
Na taip, tikimasi daug, bet kolkas neiseina iziebt kibirksties. Nieko, manau isibeges
1 0 09-30 19:38
Keista kodel jam jam siame gigantiskame klubelyje nesiseka visiskai