Ispanai sutriuškino Velsą, prancūzai rungtynių pabaigoje išsigelbėjo prieš islandus

Ketvirtadienį vakare be UEFA Tautų lygos Senajame žemyne taip pat buvo žaidžiami draugiški susitikimai.

Prie Luiso Enrique žibantys ispanai nepasikuklino ir rungtynėse su Velsu - pergalė rezultatu 4:1.

Paco Alcaceras pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, dar vieną pridėjo komandos kapitonas Sergio Ramosas. 74-ąją minutę Marcas Batra įmušė ir ketvirtąjį, tačiau savo garbės įvartį pavyko "sužvejoti" ir šeimininkams - pasižymėjo Samas Vokesas.

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/yYdhhUUeGS" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>

Kitoje dvikovoje arti pralaimėjimo prieš islandus buvo pasaulio čempionai prancūzai. Islandija pirmavo rezultatu 2:0 - 30-ąją minutę pasižymėjo Bjarnasonas, 58-ąją tikslų smūgį pasiekė Arnasonas.

Visgi prancūzai nenuleido rankų ir rungtynių pabaigoje varžovams taip pat atsakė dviem įvarčiais. 86-ąją minutę svečiai patys sau įsimušė į vartus, o lygiąsias po keturių minučių nulėmė tikslus Kyliano Mbappe smūgis nuo 11 metrų žymos.

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/mo5P5wdybm" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>