• Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Ispanai sutriuškino Velsą, prancūzai rungtynių pabaigoje išsigelbėjo prieš islandus

2018-10-12 00:10:33 Draugiškos rungtynės

Ketvirtadienį vakare be UEFA Tautų lygos Senajame žemyne taip pat buvo žaidžiami draugiški susitikimai.

Prie Luiso Enrique žibantys ispanai nepasikuklino ir rungtynėse su Velsu - pergalė rezultatu 4:1.

Paco Alcaceras pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, dar vieną pridėjo komandos kapitonas Sergio Ramosas. 74-ąją minutę Marcas Batra įmušė ir ketvirtąjį, tačiau savo garbės įvartį pavyko "sužvejoti" ir šeimininkams - pasižymėjo Samas Vokesas.

Kitoje dvikovoje arti pralaimėjimo prieš islandus buvo pasaulio čempionai prancūzai. Islandija pirmavo rezultatu 2:0 - 30-ąją minutę pasižymėjo Bjarnasonas, 58-ąją tikslų smūgį pasiekė Arnasonas.

Visgi prancūzai nenuleido rankų ir rungtynių pabaigoje varžovams taip pat atsakė dviem įvarčiais. 86-ąją minutę svečiai patys sau įsimušė į vartus, o lygiąsias po keturių minučių nulėmė tikslus Kyliano Mbappe smūgis nuo 11 metrų žymos.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
11 6 10-12 10:52
Noreciau atkreipti demesi i suzydejusios Argentinos zaidima. 4-0! Absoliutus dominavimas. Labai jauciasi, kad komandoj neliko dvieju inkaru: trenerio ir to metro pem destruktoriaus