Ispanija draugiškose rungtynėse lengvai įveikė Kiniją © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose draugiškuose tarpvalstybiniuose susitikimuose Lietuvos varžovė septintoje atrankos į 2006 metų Pasaulio čempionatą grupėje Ispanijos rinktinė nesunkiai 3-0 įveikė Kiniją.

Luiso Aragoneso vadovaujami ispanai permirkusioje aikštėje gana nesunkiai pralaužė kinų gynybą, tačiau, anot ekspertų, jiems reiks daugiau aštrumo atakos smaigalyje, jei jie ketina trečiadienį Belgrade įveikti septintos grupės lyderę Serbijos ir Juodkalnijos rinktinę.

Jau pirmajame kėlinyje ispanai, puikiai perdavinėdami kamuolį, įmušė du įvarčius - antra rungtynių minutę tai padarė jaunoji žvaigždė Fernando Torresas, o kėlinio pabaigoje - "Barcelona" saugas Xavi, lietuviams į atmintį įstrigęs už Lietuvos vartininką Žydrūną Karčemarską paplušėti privertųsi smūgį rungtynėse Vilniuje.

Antrajame kėlinyje Aragonesas į aikštę įleido debiutantus: 18-metį "Sevilla" gynėją Sergio Ramosą, "Valencia" puolėją Mistą ir "Liverpool" saugą Luisą Garcią.

Antrojo kėlinio pradžioje puikiai susižaidė geriausi rungtynių žaidėjai Ivanas de la Pena ir Joaquinas sukūrė dar vieną įvartį, kurį įmušė pastarasis. Paskutinę rungtynių minutę ispanai galėjo rezultatą paversti triuškinančiu, tačiau Luiso Garcios smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Ispanijos rinktinės sudėtis: Iker Casillas; Puyol (Sergio Ramos, 46'), Pablo, Juanito, Del Horno; Albelda (Orbaiz, 46'), De la Pena; Joaquin (Luis García, 54'), Xavi (Valeron, 46'), Luque (Reyes, 46'); Fernando Torres (Mista, 46').