Ispanijoje - aštuonių įvarčių dvikova, pasibaigusi triuškinančia "Sevilla" pergale

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse žaidžiamos paskutinės ketverios 5-ojo turo rungtynės.

Valensijos "Levante" namuose gavo skaudžią pamoką nuo "Sevilla" futbolininkų. Andalūzai aštuonių įvarčių dvikovoje šventę pergalę rezultatu 6:2.

Net tris įvarčius nugalėtojams pridėjo Wissamas Ben Yedderis. Dar po vieną tikslų smūgį atliko Danieli Carrico, Pablo Sarabia ir Andre Silva.

Dar 26-ąją minutę Jose Moralesas galėjo išlyginti rezultatą, kai "Levante" atsilikinėjo 1:2. Visgi komandos kapitonas nerealizavo 11 metrų baudinio, o tuo pasinaudojusi "Sevilla" iki pirmojo kėlinio pabaigos spėjo sumušti dar du įvarčius.

"Sevilla" po trijų nelaimėtų rungtynių bent laikinam pakilo į šeštąją poziciją. "Levante" patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Kitose rungtynėse "Valencia" ir "Villarreal" pasidalino po tašką. "Šikšnosparnių" agonija šiame sezone tęsiasi - jie kol kas nėra pasiekę pergalės.

Šiandien Ispanijoje įvyks dar dvejos dvikovos, o vienoje jų kausis šalies čempionė "Barcelona".

"Levante" 2 - 6 "Sevilla"
11' [0 - 1] W. Ben Yedder
12' [1 - 1] M. Roger
21' [1 - 2] D. Carrico
35' [1 - 3] W. Ben Yedder
45' [1 - 4] W. Ben Yedder
49' [1 - 5] A. Silva
59' [1 - 6] P. Sarabia
90' [2 - 6] S. Kjaer (į savus vartus)
26' J. Morales ("Levante") nerealizavo 11 m. baudinio

"Villarreal" 0 - 0 "Valencia"
58' D. Parejo ("Valencia") pašalintas iš aikštės