Ispanijoje – "Barcelona" pergalė ir dar viena "Real" nesėkmė

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį vakare buvo sužaistos visos dešimt priešpaskutių 37-ojo turo rungtynių.

Po katastrofiškų rungtynių Liverpulyje į pergalių kelią sugrįžo "Barcelona", kuri namuose įveikė Madrido "Getafę" ir sukomplikavo jų šansus patekti į UEFA Čempionų lygą.

Į pergalę katalonus atvedė Arturo Vidalis ir ir pačio varžovo įvartis į savus vartus.

Madrido "Atletico" namuose išsiskyrė taikiai su "Sevilla", kuriai pergalė taip pat buvo būtina kovoja dėl ketvirtos pozicijos.

Šiais varžovų kluptelėjimais pasinaudojo ir į didįjį ketvertą iki paskutinio turo pateko "Valencia", savo aikštėje rezultatu 3:1 įveikusi "Alaves".

Savo paties šešėlyje esantis Madrido "Real" klubas turėjo susitaikyti su 11-ąja sezono nesėkme. Į priekį po Brahimo Diazo įvarčio įsiveržę "baltieji" nuo pirmojo kėlinio pabaigos liko žaisti dešimtyje ir neatsilaikė prieš "Real Sociedad" spaudimą – baskų pergalė rezultatu 3:1.

Kitose rungtynėse skaudžią nesėkmę patyrė ir iš pirmenybių pasitraukė "Girona". Pranašumą turėję katalonai rungtynių pabaigoje praleido antrąjį įvartį ir užbaigė savo kelionę "La Liga" pirmenybėse.

Kartu su "Girona" į žemesnį divizioną kitą sezoną grįš "Rayo" ir "Huesca".

Dar kitos šiandien įvykusios akistatos baigėsi "Athletic", "Real Betis", "Espanyol", "Real Valladolid" ir "Villarreal" pergalėmis.

"Barcelona" 2 - 0 "Getafe"
39' [1 - 0] A. Vidal
89' [2 - 0] D. Dakonam (į savus vartus)

"Real Sociedad" 3 - 1 "Real Madrid"
6' [0 - 1] B. Diaz
26' [1 - 1] M. Merino
57' [2 - 1] J. Zaldua
67' [3 - 1] A. Barrenetxea
39' J. Vallejo ("Real Madrid") pašalintas iš aikštės
40' W. Jose ("Sociedad") nerealizavo 11 m. baudinio

"Atletico" 1 - 1 "Sevilla"
30' [1 - 0] Koke
70' [1 - 1] P. Sarabia

"Valencia" 3 - 1 "Alaves"

"Athletic" 3 - 1 "Celta"

"Real Betis" 2 - 1 "Huesca"

"Girona" 1 - 2 "Levante"

"Leganes" 0 - 2 "Espanyol"

"Rayo" 1 - 2 "Real Valladolid"

"Villarreal" 1 - 0 "Eibar"