Ispanijoje C.Ronaldo prie triuškinančios "Real" pergalės prisidėjo net penkiais įvarčiais (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos pirmos dvejos 3-ojo turo rungtynės.

Šalies vicečempionai Katalonijoje susigrūmė su Barselonos "Espanyol" futbolininkais. Cristiano Ronaldo vedama Madrido "Real" ekipa šeimininkus pažemino rezultatu 0-6.

Įdomu tai, kad beveik visus įvarčius "baltųjų" gretose pelnė geriausias pasaulio futbolininkas. C.Ronaldo Madrido ekipą į priekį išvedė jau 7-ąją minutę, o po dešimt minučių nuo 11 metrų žymos pranašumą padidino.

20-ąją mintutę puolėjas savo sąskaitoje jau turėjo tris įvarčius, o galutinį tašką pirmajame kėlinyje po to pačio C.Ronaldo perdavimo padėjo Karimas Benzema.

Antrajame kėlinyje įvarčius skaičius buvo daugiau nei perpus mažesnis, tačiau grąžių epizodų netrūko. Per likusį laiką "baltųjų" lyderiui pavyko pelnyti dar du įvarčius ir per vienerias rungtynes pasižymėti net penkiais tiksliais smūgiais.

C.Ronaldo tai buvo pirmieji sezono įvarčiai, o "Real" su 7 taškais bent laikinai pakilo į antrąją vietą.

Kitose rungtynėse "Valencia" išvykoje minimaliu skirtumu palaužė lygos naujoką "Sporting Gijon" klubą. Pergalingą įvartį 90-ąją minutę pelnė Paco Alcaceras.

"Espanyol" 0 - 6 "Real Madrid"

7' [0 - 1] C.Ronaldo

17' [0 - 2] C.Ronaldo (11m. baudinys)

20' [0 - 3] C.Ronaldo

28' [0 - 4] K.Benzema

61' [0 - 5] C.Ronaldo

81' [0 - 6] C.Ronaldo

"Sporting Gijon" 0 - 1 "Valencia"

90' [0 - 1] P.Alcacer