Ispanijoje - "Eibar" ir "Alaves" klubų pergalės

Ketvirtadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar dvejos 17-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje "Eibar" namuose priėmė "Girona". Puikią sportinę formą demonstruojantys "Eibar" futbolininkai užtikrintai rezultatu 4-1 nugalėjo svečius.

"Eibar" jau pačioje rungtynių pradžioje pasiekė du greitus įvarčius, tačiau varžovai 26-ąją minutę skirtumą sumažino. Vis dėlto antrajame kėlinyje šeimininkai dar kartą įrodė, kad yra pranašesni - pelnyti dar du įvarčiai ir iškovota antroji pergalė iš eilės.

"Eibar" po pergalės kyla į septintąją poziciją, kai "Girona" krenta į turnyrinės lentelės vidurį.

Kitose rungtynėse vienintelis Muniro El Haddadi įvartis nulėmė "Alaves" pergalę prieš "Malaga", kuri turi susitaikyti su priešpaskutine pozicija.

"Eibar" 4 - 1 "Girona"
1' [1 - 0] T. Inui
10' [2 - 0] Charles
26' [2 - 1] D. Timor
54' [3 - 1] T. Inui
90+2' [4 - 1] J. Jordan

"Alaves" 1 - 0 "Malaga"
60' [1 - 0] Munir