Ispanijoje – keturi L. Messi įvarčiai ir triuškinanti "Barcelona" pergalė

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos 25-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" namuose pratęsė pergalių seriją iki keturių. Lionelio Messi vedami katalonai 4:0 pažemino "Eibar" vienuolikę.

L. Messi Ispanijos pirmenybėse be įvarčių žygiavo ketverias rungtynes iš eilės, tačiau šioje akistatoje atsitiesė su kaupu – pelnė pirmus keturis komandos įvarčius.

14-ąją minutę argentinietis pasižymėjo po įspūdingo reido, o 37-ąją minutę jam puikų perdavimą išrašė Arturo Vidalis. "Hat-tricką" į savo sąskaitą L. Messi įrašė nepraėjus nė 3 minutėms po antrojo įvarčio.

Antrajame kėlinyje progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, tačiau katalonai buvo gerokai šaltakraujiškesni.

Savo įspūdingą pasirodymą "pokeriu" užbaigė L. Messi, prie kurio keturių įvarčių rungtynių pabaigoje dar prisidėjo ir Arthuras.

"Barcelona" po pergalės grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Kitose rungtynėse antrą sutriuškinimą per savaitę patyrė "Valencia", kuri išvykoje 0:3 krito prieš San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkus.

"Barcelona" 5 - 0 "Eibar"
14' [1 - 0] L. Messi
37' [2 - 0] L. Messi
40' [3 - 0] L. Messi
88' [4 - 0] L. Messi
89' [5 - 0] Arthur

"Celta" 1 - 0 "Leganes"
62' [1 - 0] I. Aspas
21' F. Bradarič ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Real Sociedad" 3 - 0 "Valencia"
12' [1 - 0] M. Merino
45+1' [2 - 0] N. Monreal
48' [3 - 0] A. Januzaj