Ispanijoje nebeliko nepralaimėjusių ekipų © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaidus Ispanijos čempionato 7-ojo turo rungtynes nebeliko nepralaimėjusių ekipų - pralaimėjimus patyrė tiek buvusi lyderė "Getafe", tiek turnyrinės lentelės vidutiniokė "Zaragoza".

Pergalė namuose 2-0 prieš Vigo "Celta" leido Pamplonos "Osasuna" susilyginti taškais su čempionato lyderiais Madrido "Real". Pergalę Pamplonos ekipai pavyko iškovoti tik dviejų įvarčių antrajame kėlinyje dėka - pasižymėjo serbas Savo Miloševičius ir Pierre`as Webo.

Pirmąjį pralaimėjimą prieš Sevilijos "Betis" svečiuose patyrė iki tol pralaimėjimo kartėlio nejutusi buvusi čempionato lyderė Madrido "Getafe". Vienintelį rungtynių įvartį įmušė 18 rungtynių minutę nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs brazilas Ricardo Oliveira. Be to, šeimininkai rungtynes pabaigė dešimtyje, kadangi 89 minutę antrą geltoną kortelę gavo gynėjas Diego Rivasas.

Vienintelė kita iki šio turo nepralaimėjusi ekipa "Zaragoza" taip pat patyrė pralaimėjimą - juos namuose minimaliu rezultatu įveikė San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkai. Vienintelį įvartį rungtynių pradžioje įmušė Xabi Prieto, sėkmingai realizavęs Gari Urangos uždirbtą vienuolikos metrų baudinį. Svečiai rungtynes baigė dešimtyje - 72 minutę antrą geltoną kortelę gavo Mikelis Aranburu.

Rungtynės tarp "Mallorca" ir "Racing Santander" baigėsi nulinėmis lygiosiomis, tačiau Hectoro Cupero auklėtiniai neišnaudojo puikios progos iškovoti antrą pergalę šiame sezone - Juanas Arango nerealizavo 11-os metrų baudinio.

Svarbią pergalę iškovojo "Valencia", namuose 2-1 be puolėjų Davido Villa`os ir Patricko Kluiverto palaužusi "Malaga" pasipriešinimą. Įvarčius šeimininkams įmušė gynėjas Roberto Ayala, pasižymėjęs po M.Angulo pakelto kampinio, ir saugas Vicente, kamuolį į vartus pasiuntęs tolimu smūgiu, kuris rikošetu atskriejo į vartus, o "Malaga" viltį antrojo kėlinio viduryje suteikė buvęs "Valencia" puolėjas Salva Ballesta. Po šios pergalės "Valencia" aplenkė "Barcelona" ir "Deportivo" klubus ir užima 5 vietą.

Netikėtai pergalę svečiuose prieš Barselonos "Espanyol" 2-0 iškovojo lygos debiutantas "Cadiz". Pačioje rungtynių pabaigoje raudoną kortelę gavo "Espanyol" gynėjas Armando Sa.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse šimto metų jubiliejų šventusi "Sevilla" svečiuose minimaliu rezultatu įveikė Bilbao "Athletic" klubą. Nors rungtynių pradžioje Fredericas Kanoute neišnaudojo puikios progos išvesti svečius į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje tai puikiu smūgiu iš toli padarė brazilas Danielis Alvesas. Nors šeimininkai, nelaimėję jau penktose rungtynėse iš eilės, dar bandė kovoti, jų viltis kiek sumažino 76 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės išvarytas gynėjas Francisco Tarantino.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių rezultatai

"%c00021" 0 - 0 "%c00005"

Pamplonos "%c00018" 2 - 0 Vigo "%c00020"
47` [1 - 0] Savo Milosevic
83` [2 - 0] Pierre Webo

Sevilijos "%c00097" 1 - 0 Madrido "%c00212"
18` [1 - 0] Ricardo Oliveira (11 m.)

89` D.Rivas pašalintas iš aikštės ("Betis")

"%c00108" 0 - 1 San Sebastiano "%c00091"
12` [0 - 1] Xabi Prieto (11 m.)

72` iš aikštės pašalintas M.Aranburu ("Real Sociedad")

"%c00004" 2 - 1 "%c00106"
9` [1 - 0] Roberto Ayala
66` [2 - 0] Vicente
74` [2 - 1] Salva Ballesta

Barselonos "%c00102" 0 - 2 "%c00253"
65` [0 - 1] Matias Pavoni
80` [0 - 2] Jonathan Sesma

89` iš aikštės pašalintas A.Sa ("Espanyol")

"%c00039" 0 - 1 "%c00107"
44` [0 - 1] Daniel Alves

76` iš aikštės pašalintas F.Tarantino ("Athletic Bilbao")