Ispanijoje - "Real" ir "Barcelona" pralaimėjimai © Eurofootball.lt
Šiandien (sekmadienį) buvo sužaisti Ispanijos čempionato ("La Liga") 3-ojo turo susitikimai. Trečią pralaimėjimą iš eilės - antrą Ispanijos čempionate ir dar vieną UEFA Čempionų Lygoje - patyrė Madrido "Real" futbolininkai, nusileidę Barselonos "Espanyol", o praėjusių metų čempionė "Barcelona" ekipa suklupo prieš Madrido "Atletico".

Karališkasis klubas sekmadienį Barselonoje turėjo pripažinti minimalų vietos "Espanyol" pranašumą. Vienintelį rungtynių įvartį po Ivano de la Penos pakelto baudos smūgio įmušė katalonų gynėjas Danielis Jarque.

Rungtynių pabaigoje net du "Real" naujokai buvo priversti palikti aikštę - likus porai minučių iki rungtynių pabaigos už antrą geltoną, skirtą už baudą prieš įspūdingai žaidusį de la Peną, kortelę aikštę paliko gynėjas Sergio Ramosas, o jau per pridėtą laiką iškart raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Julio Baptista.

Praėjusį šeštadienį "Real" turėjo pripažinti į aukščiausią divizioną sugrįžusios Vigo "Celta" pranašumą 3-2, o trečiadienį net 3-0 buvo siutriuškinti "Lyon" per ČL rungtynes.

Šis pralaimėjimas labai primena praėjusio sezono pradžią, po kurios iš savo posto atsistatydinti turėjo Jose Antonio Camacho. Tuomet "Real" pralaimėjo UEFA Čempionų Lygos rungtynes Leverkūzeno "Bayer" 3-0, o vėliau nusileido tam pačiams "Espanyol" tokiu pačiu rezultatu 1-0.

Ispanijos čempionų titulą ginanti "Barcelona" anksti įsiveržė į priekį rungtynėse prieš "Atletico" - 6-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė S.Eto'o, tačiau praėjus vos daugiau nei 10-čiai minučių taikliu smūgiu atsakė F.Torresas.

Antrojo kėlinio pradžioje Madrido komandos serbas M.Kezmanas išvedė savo komandą į priekį. Nors 66-ąją minutę iš aikštės buvo išvarytas "Atletico" žaidėjas Pablo, "Barcai" nepavyko išplėšti bent taško - namų komanda iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Itin atkakli dvikova vyko Vitorijoje, kur "Alaves" turėjo pripažinti Sorijos "Getafe" pranašumą 3-4. Tris įvarčius (du nuo 11 metrų atžymos) šeimininkams įmušė brazilas Nene, tačiau to "Alaves" neužteko ir "Getafe" pirmą kartą per visą klubo istoriją užima pirmą vietą Ispanijos čempionate. Tiesa ji nėra vienvaldė lyderė.

Bilbao mieste rungtynių likimas sprendėsi pačioje pabaigoje - 84 minutę po Edgaro įvarčio į priekį išsiveržė "Malaga" ir nors 90 minutę atrodė, kad "Athletic Bilbao" išplėšė lygiąsias, kuomet baskų gynėjas Mari Lacruzas galva įmušė įvartį, jau per pridėtą laiką svečiams pergalę išplėšė saugas Antonio Hidalgo, užbaigęs puikią kontraataką.

Šiemet dar nei vienos pergalės neiškovojęs UEFA Čempionų Lygoje žaidžiantis "Villarreal" svečiuose turėjo pasitenkinti lygiosiomis su lygos debiutantais "Cadiz". Nors svečiai pirmieji išsiveržė į priekį 38 minutę po Jose Mari įvarčio, šeimininkai iškovojo pelnytas lygiąsias po puolėjo Oli įvarčio galva.

Šansų tapti vienvalde lydere neišnaudojo Vigo "Celta", namuose pralaimėjusi pirmuosius taškus iškovojusiai "Racing Santander" vienuolikei minimaliu rezultatu. Pirmąjį šio sezono "Racing Santander" įvartį gražiu smūgiu iš toli įmušė saugas Francisco Casquero.

Pamplonos "Osasuna" iškovojo antrą pergalę iš trijų galimų, šįkart minimaliu rezultatu namuose įveikusi traumų išretintą "Sevilla". Vienintelį įvartį 63 minutę po gražaus susižaidimo su puolėju Pierro Webo įmušė saugas Davidas Lopezas. Netrukus šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kadangi raudoną kortelę už pražangą prieš Jesusą Navasą gavo Rafaelis Clavero. Jau per pridėtą laiką toks pat likimas ištiko ir "Sevilla" žaidėją Kepą.

Vangios rungtynės vyko Sevilijoje, kur "Betis" sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Zaragoza". Šeimininkų gretose progų pasižymėti neišnaudojo Ricardo Oliveira bei Xisco, o svečių puolėjas Savio rungtynių pabaigoje neišnaudojo progos išplėšti pergalės ir taip padėti "Zaragoza" iškovoti pirmą pergalę šiame sezone.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"Alaves" 3 - 4 "Getafe"
6' [1 - 0] Nene (iš 11m.)
8' [1 - 1] David Belenguer
13' [2 - 1] Nene
26' [2 - 2] Riki
38' [2 - 3] Riki
50' [2 - 4] Mario Andres Pernia
66' [3 - 4] Nene (iš 11m.)

"Athletic" 1 - 2 "Malaga"
86' [0 - 1] Edgar
90' [1 - 1] Jose Maria Lacruz
90' [1 - 2] Antonio Hidalgo

"Cadiz" 1 - 1 "Villarreal"
38' [0 - 1] Jose Mari
45' [1 - 1] Oli

"Celta" 0 - 1 "Racing"
60' [0 - 1] Francisco Javier Casquero

"Osasuna" 1 - 0 "Sevilla"
63' [1 - 0] David Lopez

73' iš aikštės pašalintas Rafael Clavero ("Osasuna")
90' iš aikštės pašalintas Kepa ("Sevilla")

"Betis" 0 - 0 "Zaragoza"

"Espanyol" 1 - 0 "Real"
68' [1 - 0] Daniel Jarque

88' iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")
90' iš aikštės pašalintas Julio Baptista ("Real")

"Atletico" 2 - 1 "Barcelona"
6' [0 - 1] Samuel Eto'o
18' [1 - 1] Fernando Torres
47' [2 - 1] Mateja Kezman

66' iš aikštės pašalintas Pablo ("Atletico")