Ispanijoje – "Real Sociedad", "Sevilla" ir "Villarreal" klubų pergalės

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar penkerios 9-ojo turo rungtynės.

Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė San Sebastiano "Real Sociedad" ekipa, kuri namuose sudavė dar vieną skaudų smūgį savo paties šešėlyje esančiai Sevilijos "Real Betis".

Po devynių turų "Real Betis" rikiuojasi 18-oje pozicijoje. Savo ruožtu "Real Sociedad" grįžta į ketvirtąją vietą, už nugaros palikdama Madrido "Atletico".

"Real Sociedad" į pergalę vedė Willianas Jose, Portu ir į savo vartus pasižymėjęs varžovas. 12-ąją minutę "Real Betis" į priekį buvo išvedęs Lorenas.

Svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo pasiekė "Alaves", kuri rezultatu 2:0 palaužė Vigo "Celta" ir ją pasiuntė ties iškritimo zona.

Pablo Machino debiutą Barselonos "Espanyol" ekipoje apkartino "Villarreal" ekipa, kuri po tikslaus Karlo Ekambi įvarčio šventė minimalią pergalę.

"Villarreal" po sėkmingo pasirodymo pakilo į šeštąją poziciją. "Espanyol" lieka priešpaskutinėje vietoje.

Ketvirtą kartą paeiliui be pergalės liko namuose žaidusi Bilbao "Athletic", kuri lygiosiomis 1:1 išsiskyrė su "Real Valladolid". Baskai užima 7-ąją vietą.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Sevilla" pačioje rungtynių pabaigoje palaužė Valensijos "Levantę". Pirmasis Luuko de Jongo įvartis Ispanijos nulėmė andalūzų pergalę.

"Real Sociedad" 3 - 1 "Real Betis"
12' [0 - 1] Loren
22' [1 - 1] J. Garcia (į savus vartus)
36' [2 - 1] W. Jose
58' [3 - 1] Portu

"Alaves" 2 - 0 "Celta"
50' [1 - 0] L. Magallan
82' [2 - 0] L. Perez

"Espanyol" 0 - 1 "Villarreal"
17' [0 - 1] K. Ekambi

"Athletic Bilbao" 1 - 1 "Real Valladolid"
33' [1 - 0] I. Williams
71' [1 - 1] I. Martinez (į savus vartus)

"Sevilla" 1 - 0 "Levante"
86' [1 - 0] L. de Jong