Ispanijoje - rezultatyvios "Valencia" ir "Deportivo" lygiosios (Papildyta) © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos dvejos Ispanijos čempionato ("La Liga") trečiojo turo rungtynės. Kovinga dvikova, kurią stebėjo 45 tūkstančiai žiūrovų, tarp 2004 metų čempionės ir sezoną dviem pergalėmis pradėjusio La Korunijos "Deportivo" baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2, o vėliau vykusiose itin rezultatyviose rungtynėse "Mallorca" namuose net 5-2 sutriuškino San Sebastiano "Real Sociedad" vienuolikę.

Valensijoje vykusiose rungtynėse pirmieji į priekį po saugo Davido Albeldos klaidos pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė "Deportivo", kuomet įvartį įmušė puolėjas Diego Tristanas. Antrojo kėlinio pradžioje po Jorge Andrade'ės žaidimo ranka rezultatą antru bandymu nuo 11 metrų atžymos išlygino šią vasarą iš "Zaragoza" perėjęs puolėjas Davidas Villa. Nors 80 minutę dar vienas "Valencia" naujokas portugalas gynėjas Miguelis stipriu smūgiu iš toli padėjo šeimininkams išsiveržti į priekį, jau po trijų minučių rezultatą žaibiškos kontraatakos metu išlygino Sergio. Verta paminėti, kad abi komandos rungtynes baigė žaisdamos dešimtyje, kadangi 44 minutę iš aikštės už šiurkščią pražangą prieš Manuelį Pablo pašalintas buvo "Valencia" saugas Rubenas Baraja, o 59 minutę antrą geltoną kortelę prieš akis išvydo Pedro Munitis.

Vėliau vakare vykusiose rungtynėse žibėjo Venesuelos rinktinės puolėjas Juanas Arango, pelnęs hat-trick'ą ir taip padėjęs Hectoro Cupero auklėtiniams pelnyti pirmuosius sezono taškus.

Futbolininkai iš Balearų salų jau penktą rungtynių minutę išsiveržė į priekį, kuomet Yordi galva įmušė įvartį. Vis tik į pertrauką pirmaudami išėjo "Real Sociedad" futbolininkai, kurių gretose pasižymėjo buvęs "Mallorca" žaidėjas Alvaro Novo bei Xabi Prieto.

Antrajame kėlinyje aikštėje vyko tikras J.Arango benefisas - jis per tris minutes galva įmušė du įvarčius, o kiek vėliau permetęs vartininką pridėjo ir trečią. Tašką rungtynėse 90 minutę padėjo graikas puolėjas Lampros Choutos. J.Arango su trim įvarčiais bent jau iki sekmadienio rungtynių tapo rezultatyviausiu Ispanijos čempionato žaidėju.

Turnyrinė lentelė

Šeštadienio rezultatai

"%c00004" 2 - 2 La Korunijos "%c00089"
24' [0 - 1] Diego Tristan
51' [1 - 1] David Villa
80' [2 - 1] Miguel
83' [2 - 2] Sergio

44' iš aikštės pašalintas Rubenas Baraja ("Valencia")
59' iš aikštės pašalintas Pedro Munitis ("Deportivo")

"%c00021" 5 - 2 San Sebastiano "%c00091"
5' [1 - 0] Yordi
20' [1 - 1] Alvaro Novo
45' [1 - 2] Xabi Prieto
58' [2 - 2] Juan Arango
60' [3 - 2] Juan Arango
86' [4 - 2] Juan Arango
90' [5 - 2] Lampros Choutos