Ispanijos ir Graikijos rungtynėse - lygiosios © Eurofootball.lt
Baigėsi Europos čempionato A grupės rungtynės tarp Ispanijos bei Graikijos rinktinių. Gana netikėtai Ispanijos futbolininkai nesugebėjo įveikti savo varžovų. Mačas baigėsi lygiosiomis - 1-1.

Ispanija - Graikija 1 - 1

28' %p00930 [1 - 0]
66' %p02842 [1 - 1]

Pirmojoje rungtynių dalyje kamuolį daugiau kontroliavo Ispanijos futbolininkai. Šią persvarą jiems pavyko paversti įvarčiu 28-ąją rungtynių minutę, kai po Raulio perdavimo kulnu gynėją suklaidino ir kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė Fernando Morientesas.

Pirmajame kėlinyje išsiskyrė Carlosas Marchena, kuris jau turėdamas geltoną kortelę šiurkščiai griovė Graikijos futbolininkus.

Po pertraukos ispanai, pasitenkindami rezultatu, sumažino rungtynių tempą. Geros progos neišnaudojo Ispanijos kapitonas Raulis, kai po Joaquino perdavimo jis smūgiavo virš vartų.

Graikai žaidė kontratakomis ir viena jų 66-ąją minutę pasinaudojo Angelos Charisteas. Po šiurkščios gynėjo Ivano Helgueros klaidos jis gavo kamuolį laisvas ir nepaisant Ikero Casillaso pastangų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Lygiosios jau nebetenkino ispanų, todėl jie pradėjo spausti graikus. Labai aktyviai dešiniajame krašte žaidė Joaquinas, tačiau graikai patikimai gynėsi ir iškovojo lygiąsias.