Ispanijos pirmenybėse - Madrido "Real" ir "Atletico" klubų pergalės

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės.

Į pergalių kelią po dviejų iššvaistytų rungtynių grįžo Madrido "Atletico" futbolininkai. Diego Simeone auklėtiniai pranoko to paties miesto kitą komandą - "Getafe" nusileido rezultatu 0:2.

14-ąją minutę po galingo Thomo Lemaro smūgio kamuolys nuo vartininko rankos įskriejo į vartus ir "Atletico" įgijo pranašumą. "Getafe" bandė atsitiesti ir kėlė rimtą pavojų Jano Oblako ginamiems vartams, tačiau 60-ąją minutę buvo išspręsti visi formalumai - tas pats T. Lemaras šį kartą jau įmušė įvartį į savo sąskaitą.

"Getafe" susitikimą užbaigė dešimtyje, o "Atletico" iškovojo tris taškus, kurie bent laikinam leido pakilti į penktąją poziciją.

Kitose dvikovose "Alaves" sutriuškino "Rayo Vallecano", Vigo "Celta" rezultatyvioje kovoje išleido pergalę iš savo rankų prieš "Real Valladolid", o "Eibar" minimaliu skirtumu nugalėjo "Leganes".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Madrido "Real" po itin sunkios kovos palaužė Barselonos "Espanyol". 41-ąją minutę Marco Asensio įmuštas įvartis nulėmė pergalę rezultatu 1:0.

Antrajame kėlinyje "Espanyol" kėlė rimtą pavojų šeimininkams, kurie per per šešias dienas turėjo žaisti tris susitikimus. Komandos sudėtyje nebuvo atlikta daug rotacijų, todėl kai kurie žaidėjai antroje rungtynių pusėje vos pavilko kojas aikštėje.

Visgi "Espanyol" komandai pačiame atakos smaigalyje trūko aštrumo, todėl "Real" komandai pavyko išplėšti sunkią pergalę. Po jos bent laikinam "baltieji" pakilo į pirmąją poziciją.

"Real Madrid" 1 - 0 "Espanyol"
41' [1 - 0] M. Asensio

"Getafe" 0 - 2 "Atletico"
14' [0 - 1] D. Soria (į savus vartus)
60' [0 - 2] T. Lemar
67' I. Alejo ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"Rayo Vallecano" 1 - 5 "Alaves"
8' [0 - 1] X. Navarro
30' [1 - 1] De Tomas
34' [1 - 2] I. Gomez
56' [1 - 3] J. Calleri
77' [1 - 4] I. Gomez
90' [1 - 5] Burgui

"Celta" 3 - 3 "Ral Valladolid"
5' [1 - 0] I. Aspas
9' [2 - 0] M. Gomez
39' [2 - 1] O. Plano
54' [3 - 1] I. Aspas
65' [3 - 2] E. Unal
90' [3 - 3] L. Suarez

"Eibar" 1 - 0 "Leganes"
52' [1 - 0] Kike

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (7)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Extra
1 5 09-22 23:56
Džiugu, kad Madridas nors ir vos pavilkdamas kojas antram kėlinį, bet iškovojo pergalę. Espanyolas šį sezoną atrodo tikrai solidžiai.
3 4 09-23 10:58
Vaidoshius:
Dar viena ar dvi Madref vagių pergalės ir bus geriausias startas nuo Tapinaldo malkos atėjimo į komandą laikų :D Kokio inkaro nusikratė UEFAdrid atmatos sunku net įsivaizduoti. Dar sakytume antram/trečiam sezone, o čia iškart iš po vasaros daužykla kokios Penaldo eroj praktiškai niekada ir nebuvo, titulai sumerkti iki Kalėdų. Čia aišku į naudą taip išėjo tas, kad parsidavėlis Lopetegui jau treniravo keletą svarbių žaidėjų Ispanijos rinktinėje ko pasekoje adaptacija trunka trumpiau. Kas dėl Atletico tai jiems senai laikas skirtis su Simeone, komanda visiškoje stagnacijoje ir nepadės net vasaros pirkiniai. Norint judėti toliau turi arba Simeone bent kažkiek patobulėt ir pateikt naujovių arba imti naują trenerį (pageidautina atakuojančio stiliaus) su naujom idėjom. Visiems reikia pokyčių, be jų niekas netobulėja tiek gyvenime, tiek futbole. P. S. EF šiukšlės toliau juokina svietą :D Griezmannas jiems lievas, nes golų nemuša kiek Messi. Vienas dalykas golų skaičius neparodo tavo darbo, kaip pavyzdys Tapinaldo malka muša daug golų, bet yra tiesiog stulpas vartininko aikštelėje į kurį atsimuša kamuolys, o Griezmannas turi daug daugiau funkcijų aikštelėje. Antras ir daug svarbesnis dalykas, kad golų skaičius tiesiogiai proporcingas treneriui. Kaip Griezmannas muš daug golų, jeigu lošia Simeone lėktuve? :D Čia analogiška situacija su Hazardu. Eilę metų šiukšlės pila šūdus koks jis lievas, nes nemuša puolėjo golų skaičiaus, po.chui, kad visą karjerą Chel$kyje vien su treneriais/fosilijom teko dirbti ir vietoj LW pozicijos žaisti LB :D Dabar pirmą kartą gavo linksmesnį trenerį ir golai pasipylė kaip iš gausybės rago. $hitty prie Guardiolos vidutiniškai sriegia po 3-4 golus, pažiūrėtume kiek jo golų smeigtų su Vertėjo fosilija ir XIX a. antifutbolu :D
Eik nuo psiutliges pasiskiepik, o tai matosi, kad klijuojant tapetus putos verziasi lauk... Keisk biski rasymo stiliu, o tai bukas baigei 4 klases ir tapetas nuo tapeto nesiskiria!!!
Napalys
2 3 09-22 22:51
Atletikas kolkas atrodo kazkoks be ideju. Abu ivarciai lempiniai. Pirmas nuo vartininko nugaros. Antras gynejas apsivare savo vartininka ir Lemarui beliko imusti.... Lemaro gimtadienis