Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Ispanijos žiniasklaida mala į miltus Madrido "Real" saugų liniją


2019-09-20 12:04:18 Real Madrid C.F.

Nepaisant to, kad Madrido "Real" šią savaitę patyrė tik pirmąją sezono pralaimėjimą, Ispanijos žiniasklaidoje toliau netyla kalbos apie "baltųjų" krizę.

Madrido "Real" itin skaudžia nesėkme pradėjo pasirodymą UEFA Čempionų lygoje. Niekaip žaidimo kontrolės periimti nesugebėję Madrido futbolininkai Paryžiuje krito rezultatu 0:3.

"Baltieji" rungtynėse prieš PSG neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą, o gynyba visiškai nesusitvarkė su Angeliu Di Maria, tačiau didžiausią nerimą Madrido žiniasklaidai kelia aikštės vidurys.

Paryžiuje Zinedine'as Zidane'as aikštės viduryje žaidė su Toni Kroosu ir Casemiro pivotu, o virš jų buvo atakuojantis saugas Jamesas Rodriguezas. Tai buvo visos saugų atsargos tiek aikštėje, tiek ant atsarginių suolo.

Iš rikiuotės dėl traumų yra iškritęs Luka Modričius, Isco ir Federico Valverde, todėl Z. Zidane'as neturi jokio kito pasirinkimo šioje pozicijoje.

Visgi strategas į tokią situaciją pastatė pats save – visą vasarą Paulį Pogbą medžiojęs prancūzas žinojo, kad šansai įsigyti jį yra minimalūs, o kitų saugų – Christiano Erikseno ar Donny van de Beeko – jis atsisakė.

Vasarą Z. Zidane'as dar nusprendė leisti išvykti Marcosui Llorente bei Danieliui Ceballosui ir pasiliko visus senbuvius šioje pozicijoje. Apie saugų problemą buvo kalbama dar praėjusį sezoną – L. Modričiui jau sukako 34-eri, o T. Kroosas yra toli nuo geriausios sportinės formos.

Casemiro atraminio saugo pozicijoje aplamai neturi jokios konkurencijos – praėjusį sezoną prie Santiago Solari spindėjęs M. Llorente buvo išstumtas iš startinės pozicijos vos tik grįžus prancūzui.

Iškalbingas yra Madride leidžiamo dienraščio AS titulinis puslapis, ant kurio yra pavaizduotas stalo futbolas, kuriame nematyti "plastikinių žmogeliukų" vidurio pozicijoje. Pagrindinė antraštė taip ir skamba: "Nėra aikštės vidurio".

"Marca" dienraštis koncentruojasi į Zinedine'ą Zidane'ą ir vis labiau mažėjantį pasitikėjimą juo. Pavyzdžiui, internetinėje šio dienraščio svetainėje surengta apklausa, kurioje dalyvavo apie 200 tūkst. vartotojų, parodė, kad didžiausią nerimą "Real" komandoje taip pat kelia gynybos ir saugų linija.

Rungtynėse su PSG kone visi įvarčiai krito varžovams atradus daug erdvės tiek baudos aikštelėje, tiek už jos ribų. Pirmojo epizodo metu A. Di Maria nieko neprižiūrimas įsiveržė į baudos aikštelę ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus. Antrojo įvarčio metu argentiniečui jau buvo palikta erdvės prie baudos aikšteles.

Pačioje rungtynių pabaigoje PSG įmušė trečiąjį įvartį, kuris labiausiai ir atspindi visišką ryšio nebuvimą saugų ir gynėjų linijoje.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

GedBuz
 GedBuz
2 28 09-20 13:45
Patiko kažkurio MU fano komentaras: "Welcome to the club". Prirasite per laiką
0 4 09-20 16:41
rašiau prieš porą savaičių, kad real transferų politika mažų mažiausiai keista, iš pradžių prisipirkti belekiek centro saugų, po to daugumą prakalti, liekant praktiškai tik su valverde ant keitimo. Ne į Zidaną čia reiktų žiūrėti, dėl tokios situacijos.
MettaworIdpeace
24 26 09-20 15:19
Isivaizduokit, kad CR padare su sitais nevykeliais??? Ogi laimejo 3 CL is eiles!
Marčius33
9 9 09-20 13:25
Vienintelė viltis , kad Isco ar Modričius įneš savo indėlį į saugus, jau 99procentai nuleidau rankas, bet 1procentas laikosi , kad visi grįže iš traumų dar kažką parodys , Galbūt Isco , Galbūt Modričius patemps komanda..