Italijoje - "Chievo" ir "Lazio" pergalės (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du septintojo "Serie A" turo mačai, kuriuose pergales iškovojo svečiuose žaidusios ekipos.

Veronos "Chievo" po atkaklios kovos privertė pasiduoti "Pescara" komandą. Šios rungtynės vyko apylygiai, bet Rolando Marano auklėtiniams varžovų gynybą galiausiai pavyko pralaužti 76-ąją minutę. Tuomet įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Riccardo Meggiorini.

Galiausiai tašką šioje akistatoje padėjo Roberto Inglese, o Veronos klubas bent iki rytojaus pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.

Kiek vėliau Ciro Immobile vedamas Romos "Lazio" nugalėjo "Udinese" vienuolikę. Čia minėtasis snaiperis savo įvarčių sąskaitą atidarė 28-ąją minutę, o antrajame kėlinyje sužaidus dar devynias pasižymėjo Balde Keita. 61-ąją minutę Immobile įsirašė dublį, o sostinės komanda - tris taškus.

Po šio turo ji turi tiek pat taškų kiek "Chievo" ekipa.

[0-3] 61' Ciro Immobile

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9776167" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>