Italijoje - dramatiškos "Lazio" ir "Bologna" ekipų lygiosios

Pirmadienį sužaistos vienerios "Serie A" 37-ojo turo rungtynės.

Romos "Lazio" dramatiškose rungtynėse namuose lygiosiomis 3:3 sužaidė su "Bologna" futbolininkais.

"Lazio" jau 14-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį baudos aikštelėje puikiai susistabdęs J. Correa pasiuntė jį į vartų tinklą. Tai buvo vienintelis įvartis pirmojoje rungtynių pusėje.

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečiai. 50-ąją minutę A. Poli rezultatą išlygino, o jau kitos atakos metu "Bologna" į priekį išvedė M. Destro.

"Lazio" gynėjas Bastosas rezultatą išlygino 59-ąją minutę, tačiau jau 63-ąją "Bologna" vėl buvo priekyje po tikslaus R. Orsolini smūgio.

Šeimininkus nuo pralaimėjimo išgelbėjo tik po keitimo aikštėje pasirodęs S. Milinkovičius-Savičius, kuris 80-ąją minutę puikiai išpildė baudos smūgį.

"Lazio" prieš paskutinįjį turą rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, "Bologna" - 12-oje.