Italijoje pergales šventė favoritai

Šeštadienį sužaistos trejos "Serie A" 36-ojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo "Atalanta", kuri namuose 2:1 palaužė "Genoa" futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 46-ąją minutę, kuomet vos nuo suolo pakilęs M. Barrowas pasiuntė kamuolį į vartus. 53-ąją minutę "Atalantos" persvarą padvigubino T. Castagne'as.

G. Pandevas 89-ąją minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau "Genoa" išsigelbėti nebesuspėjo.

"Atalanta" po šios pergalės pakilo į trečiąją vietą tunryrinėje lentelėje ir ketvirtoje esančią "Inter" ekipą lenkia dviem taškais, tačiau pastaroji yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri išvykoje 1:0 palaužė "Fiorentina".

Vienintelį mačo įvartį 36-ąją minutę pelnė H. Calhanoglu.

Milano ekipa po šios pergalės tašku atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančių "Inter" futbolininkų, kurie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

"Cagliari" 1:2 "Lazio"
31' [0:1] L. Alberto
53' [0:2] J. Correa
90+1' [1:2] L. Pavoletti