Italijos grandų mūšyje - dvi raudonos kortelės, nerealizuotas 11 metrų baudinys ir "Juventus" pergalė

Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse "Juventus" išvykoje rezultatu 2:1 įveikė "Napoli" ekipą

Šeimininkai jau 25-ąją minutę liko žaisti mažumoje, kai už paskutinės vilties pražangą prieš baudos aikštelę raduoną kortelę išvydo "Napoli" vartininkas A. Meretas. Lyg to būtų maža, "Juventus" pasinaudojo baudos smūgiu, kurį 28-ąją minutę realizavo M. Pjaničius.

39-ąją minutę iš F. Bernardeschi perdavimo sulaukęs E. Canas galva nukreipė kamuolį į vartus bei padvigubino "Juventus" persvarą.

Antrasis kėlinys "Juventus" ekipai prasidėjo nesėkmingai ir jau 47-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas pirmojo įvarčio autorius M. Pjaničius, o 61-ąją rezultatą sušvelnino J. Callejonas.

84-ąją minutę "Napoli" turėjo auksinę progą išplėšti tašką, tačiau L. Insigne nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, kuris buvo paskirtas po to, kai teisėjas pasinaudojo VAR pagalba.

"Juventus" po šios pergalės savo pranašumą prieš "Napoli" padidino iki 16 taškų.

"Napoli" 1:2 "Juventus"
28' [0:1] M. Pjanic
39' [0:2] E. Can
61' [1:2] J. Callejon
25' A. Meret ("Napoli") pašalintas iš aikštės
47' M. Pjanic ("Juventus") pašalintas iš aikštės
84' L. Insigne ("Napoli") nerealizuotas 11 metrų baudinys