Italijos taurės finale – M. Benatia dublis ir triuškinama "Juventus" pergalė (VIDEO)

Italijos taurės finale futbolo sirgaliai neišvydo intrigos, kurios buvo galima tikėtis. Po pertraukos užsikūrusi Turino „Juventus“ 4:0 įtikinamai įveikė „AC Milan“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos labiau užsiėmė žvalgyba. Vienintelė pavojinga proga per pirmąsias 45 minutes buvo, kai Patricko Cutrone‘o smūgį atrėmė Gianluigi Buffonas.

Vis dėlto po pertraukos „Juventus“ pademonstravo tikrąjį savo lygį. Jau 56-ąją minutę kamuolį galva į vartus nukreipė Mehdi Benatia.

O jau po penkių minučių rezultatą padvigubino Douglas Costa.

Ties tuo viskas nesibaigė. 64-ąją minutę Gianluigi Donnarumma padarė grubią klaidą, o tuo pasinaudojęs M. Benatia pasižymėjo dar kartą.

Paskutinis dūris į „Milan“ ekipos karstą – įvartis į savu vartus. Jo autoriumi tapo Nikola Kaliničius.

„Juventus“ ekipai tai buvo pirmasis iškovotas titulas šį sezoną. Italijos taurę „Juventus“ ekipa iškovojo jau ketvirtą kartą iš eilės.

„Milan“ klubas turėjo progą iškovoti antrąjį trofėjų nuo 2010-11 metų sezono. Tuomet „Milan“ ekipa triumfavo „Serie A“ pirmenybėse, o 2016-aisiais į savo trofėjų lentyną pridėjo ir Italijos Supertaurę.

„Juventus“ 4:0 „AC Milan“
56‘ [1-0] M. Bantia
61‘ [2-0] D. Costa
64‘ [3-0] M. Benatia
76‘ [4-0] N. Kalinič (į savus vartus)