Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Italijos žiniasklaida: C. Ancelotti gali stoti prie "Bayern" vairo


Italijos futbolo naujienų portalas Tuttomercatoweb.com skelbia, kad jeigu treneris Pepas Guardiola po sezono nuspręs palikti Miuncheno "Bayern", jį pakeisti sutinka pernai Madrido "Real" vadovavęs Carlo Ancelotti.

Ispanas su Bavarijos ekipa naujos sutarties dar nepasirašė, o buvęs "karališkojo" klubo strategas neseniai Corriere dello Sport atskleidė, jog yra pasirengęs sugrįžti prie darbo.

Tiesa, Ancelotti minėjo, kad jį domina darbas "Premier" lygoje ir pasiūlymus jis ims svarstyti jau žiemą. Taigi, taip pat tikėtina, jog nepagerėjus Londono "Chelsea" žaidimui, "aristokratai" gali bandyti jį kviestis į Jose Mourinho vietą.

Anot Tuttomercatoweb.com, jeigu Ancelotti vis dėlto kelsis į Bavariją, su juo bus parašytas dvejų metų kontraktas.

56-erių metų strategas per savo karjerą yra treniravęs "Reggiana", "Parma", Turino "Juventus", "Milan", "Paris Saint-Germain" bei jau minėtus "Chelsea" ir "Real".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

rtr
0 7 10-13 12:06
Bavarų bosai gali pareikalauti mokėti vokiečių kalbą, todėl man asmeniškai mintis , kad Ancelotti treniruos bavarų ekipa atrodo atrodo gana miglotai. Nebent nusileis su šia sąlyga ir susitars. Būtu pats geriausias variantas jei būtent jis pakeistu Pepa. Vistiek manau, kad komandai reikia stabilumo, todėl tikiu , kad bavarų bosai stengsis išlaikyti Pepa. Kiek girdėjau žada netgi gerokai pakelti atlyginimą.