Įvarčių fiesta Madride ir pirmoji "Barcos" nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį (11.14) sužaistose Ispanijos čempionato ("La Liga") 11-o turo rungtynėse užfiksuota staigmena - pirmąjį pralaimėjimą patyrė lygos lyderė "Barcelona", išvykoje nusileidusi "Betis" vienuolikei.

Karališkasis Madrido "Real" klubas iškovojo triuškinamą pergalę prieš lentelės apačioje esančią "Albacete" vienuolikę ir pasinaudojęs "Barcos" nesėkme sumažino atsilikimą nuo pirmos vietos iki 4 taškų. Tuo tarpu Madrido "Atletico" iškovojo lygiąsias su Hectoro Cupero vadovaujama "Mallorca" ekipa.

Madrido "%c00003" 6 - 1 "%c00095"
2' [1 - 0] Ronaldo
15' [1 - 1] Javier Francisco
29' [2 - 1] Zinedine Zidane
32' [3 - 1] Raul Gonzalez
49' [4 - 1] Walter Samuel
89' [5 - 1] Michael Owen
90' [6 - 1] Ronaldo

Madride vykusios rungtynės labiau priminė "Real" treniruotę - kaip geriausiais savo laikais atrodę "Los Galacticos" žaidėjai aikštėje išdarinėjo ką norėjo. Rungtynėse tiesiog žibėjo puikų technikos arsenalą demonstravę saugas Zinedinas Zidanas ir puolėjas brazilas Ronaldo. Pirmąją rungtynių minutę "Real" gynėjai perdavinėjo kamuolį savo aikštės pusėje, tačiau sulaukę tinkamo momento jie perdavė kamuolį į priekį ir jau pirmosios atakos metu krito įvartis į "Albacete" vartus, kuomet Zidano pakeltą kampinį galva toliau perdavė Raulis, o laisvam likusiam Ronaldo beliko iš kelių metrų atstumo galva pasiųsti kamuolį į tinklą. Nors svečiams pavyko 15-ą minutę išlyginti rezultatą - tai po apmaudžios Walterio Samuelio klaidos padarė Francisco, savo pranašumą įrodyti "Real" neužtruko ilgai - 29-ą rungtynių minutę Zidanas iš už baudos aikštelės ribų stipriu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kraštą. Dar po kelių minučių įvartį įmušė "Real" kapitonas Raulis.

Antrojo kėlinio pradžioje po gynėjo Walterio Samuelio įvarčio rezultatas tapo 4-1, o runtgynių pabaigoje "Albacete" vartus nuo įvarčių gelbėjo tik vartininkas Gasparcicius ir fortūna - per paskutiniąsias dešimt minučių viena "Real" ataka sekė kitą. Net kelias progas pasižymėti turėjo Ronaldo, tačiau jis, atsidūręs vienas prieš vartininką, niekaip nesugebėdavo smūgiuoti tiksliai. Vistik būtent po Ronaldo perdavimo Michaelas Owenas atsidūrė vienas prieš vartininką ir sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus. Tai buvo jau ketvirtasis formą įgaunančio anglo įvartis Ispanijos čempionate. Jau per pirmąją pridėto laiko minutę savo antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušė Ronaldo, baudos aikštelėje suklaidinęs kelis gynėjus ir iš maždaug 8 metrų atstumo pasiuntęs kamuolį į vartus.

"%c00021" 1 - 1 Madrido "%c00017"
27' [1 - 0] Juan Fernando Arango
84' [1 - 1] Gonzalo Colsa

"%c00097" 2 - 1 "%c00006"
49' [1 - 0] Luis Edu
69' [2 - 0] Joaquin
72' [2 - 1] Gerard