Įvarčių fiestoje Italijoje - "Torino" pergalė

Penktadienio vakarą "Serie A" čempionate susitiko Turino "Torino" bei Frosinonės "Frosinone" ekipos. Rezultatyvioje dvikovoje pergalę 3-2 šventė Turino ekipa.

Pirmojo kėlinio viduryje pirmąjį įvartį įmušė namų ekipos futbolininkas T. Rinconas, daugiau pirmajame kėlinyje niekas nepasižymėjo. Antro kėlinio pradžioje antrą kartą pasižymėjo "Torino", šįkart įvartį pelnė D. Baselli.

Rezultatui tapus 2-0 atrodė, kad rungtynių pabaiga jau aišku, tačiau tuomet svečiai pelnė du greitus įvarčius 58-ąją ir 64-ąją minutėmis įvarčius atitinkamai pelnė E. Goldaniga ir C. Ciano.

Lygiu rezultatu "Frosninone" ekipa džiaugėsi ne ilgai, 71-ąją minutę taikliu smūgiu pranašumą atstatė A. Berengueris. Šįkart svečiams nebepavyko atrasti priešnuodžių.