Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Įžūlus klausimas "Ballon d'Or" apdovanojimų ceremonijoje papiktino visuomenę


2018-12-04 14:20:34 Ballon d'Or

Pirmadienį moterų futbole įvyko istorinis įvykis – pirmą kartą "Ballon d'Or" apdovanojimų cereminoje buvo įteiktas "Auksinis kamuolys" geriausiai planetos futbolininkei.

Ja tapo "Lyon" ir Norvegijos moterų rinktinės atstovė Ada Hegerberg. Visgi "Auksinio kamuolio" įteikimas neapsiėjo be skandalingų įvykių, kurie sukėlė pasipiktinimo bangą internetinėje erdvėje.

Vienas iš "Ballon d'Or" ceremonijos vedėjų – didžėjus Martinas Solveig – ceremonijos metu paklausė A. Hegerberg, ar ji galėtų muzikinio įrašo metu "patverkinti" ant scenos, kitaip sakant – pašokti seksualiai sugestyvų šokį.

Futbolininkė po tokio klausimo kiek pasimetė, tačiau nieko ir nelaukiausi atsakė "ne" ir patraukė link savo sėdimos vietos.

Internetinėje erdvėje kilus didžiuliam samyšiui, prancūzų didžėjus savo "Twitter" paskyroje nusprendė atsiprašyti futbolininkės ir tik pridūrė, kad nenorėjo nieko įžeisti.

"Žmonės, aš truputį nustebintas, apstulbintas to, ką skaitau internete. Žinoma, nenorėjau nieko įžeisti. Tai įvyko... dėl mano anglų kalbios lygio ir anglų kultūros lygio, kuris, akivaizdu, nepakankamai (aukštas). Tai buvo pokštas, turbūt, nevykęs ir aš noriu atsiprašyti tos, kurią galėjau įžeisti", - savo filmuotame vaizdo įraše sakė vyras.

Pati A. Hegerberg didžėjaus pasisakymo labai nesureikšmino: "Tiesą sakant, visai nejaučiau, kad tai yra, ir man liūdna, jei žmonės taip mato situaciją. Vėliau jis atėjo susitikti su manimi ir atsiprašė. Svarbiausias dalykas yra "Ballon d'Or."

 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (6)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Jurgen Teller
2 34 12-04 15:44
Savo populiarumą praradęs, nebaktualus Martin Solveig dabar bando būti kietu ir juokingu. Jo instagram'as pilnas sudizainintų fainų dalykėlių, kurie nieko nepaskao apie jo asmenybę, tiesiog karštligiškai bandoma išlikti "ant bangos". Šitas klausimas geriausiai pasaulio futbolininkei ne vien žemina ją, bet ir žemina jį patį, kaip vyrą. Žodžius moteriai galima sakyti, tačiau nereikia siūlyti purtyti subinės. Nu prie ko čia? Tokiame renginyje? Gėda.
 apl8
4 19 12-04 16:38
Sita ir garbes neturi is Neimyros baliona pavoge, didziausi kokia tik galejo buti moteru futbole amziaus vagyste. Gailo Neymaro net ir moteru futbole nieko nelaimi, lauksim oskaru apdovanojimo gal ten paeis
5 5 12-04 17:46
Labai jau sterilus pasidare pasaulis... Augdamas stebejau Rodmana Buliuose ir nieko, nors tas ten velnias budavo, dar ne tokiu nesamoniu uzvemdavo siais laikais Rodmanas matyt isvis prie sporto prileistas nebutu :/
18 11 12-04 15:06
*** kas per laikai, jau nei zodzio moteriai negali pasakyt pizdiec!!!