Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Barnesas: "Liverpool" komandai būtinai reikia vidurio puolėjo


Buvęs „Liverpool“ ir Anglijos rinktinės futbolininkas Johnas Barnesas nutarė pasisakyti apie komandą, kurioje jis praleido 10 metų.

Kairiojo saugo pozicijoje žaidęs futbolininkas net neabejoja, kad „Liverpool“ komandos įvarčiai anksčiau ar vėliau sustos, o jiems būtinai reikia įsigyti tipinį vidurio puolėją.

„Trejetas priekyje yra labai geras, bet nemanau, jog jie tai gali tęsti dar du ar tris metus. Salah nėra vidurio puolėjas. Nemanau, kad jis žaidėjas, kris gali mušti įvarčius reguliariai ilgą laiko tarpą. Mes neturime tokių žaidėjų.

Mes turime žaidėjus, kaip Salah ir Mane, ir nors Mane įmušė hatriką prieš „Porto“, jie nėra tikri snaiperiai.

Kad ir kaip juokingai tai skamba, jei jie įsigytų centro puolėją, žaidžiantį baudos aikštelėje, pastumtų Firmino kiek žemiau, jie taptų geriau subalansuota komanda.

Taip, mes mušame daug įvarčių, bet ar Mane ir Salah gali taip daryti reguliariai?“ – teigė J. Barnesas.

Šį sezoną Mohamedas Salah įmušė 30 įvarčių, Riberto Firmino 21, o Sadio Mane 12.  

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (3)

M-NUS
1 21 02-17 13:20
Svarbiausia yra, kad Liverpool tapo ta komanda, kurioje žaidėjai norės žaist. Ta komanda, kuri yra jei ne tarp grandų, tai per porą sezonų, demonstruojant panašų žaidimą, gali sugrįžt į elitą. Turbūt reikėtų susitelkt ne ties puolėjų pirkimu, o ties išlaikymu esamų lyderių, nes vasarą juos medžios, galit būt garantuoti.
Asirgitawe
0 12 02-17 13:11
Yra tiesos. Bet aš manau Klopp turi Solanke ir Ings. Taip jie dar nieko neįrodė, bet čia tik dėl to, jog Firmino puikioje formoje visą šį sezoną. Ir kažkaip kandidatų nelabai matau, ką būtų šią vasarą pirkti.