Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J.D.Tomassonas karjerą tęs "Stuttgart" klube


2005-07-16 17:24:00
Danijos nacionalinės rinktinės ir "%c00062" puolėjas Jonas Dahlis Tomassonas (%p01099) ateinantį sezoną rungtyniaus "%c00027" komandoje - nors buvo tikimasi, kad jis pereis į Lisabonos "Benfica", Milano klubas oficialiai paskelbė apie žaidėjo pardavimą Vokietijos ekipai.

28 metų danas dar turės praeiti medicininį patikrinimą ir tada su "Stuttgart", kurio italų klubui už žaidėją sumokėta suma neskelbiama, bet manoma, kad ji siekia apie 7,5 milijono eurų, pasirašys ketverių metų sutartį.

" "Stuttgart" buvo mano trokštama komanda, labai džiaugiuosi, nes perėjimas į Štutgartą dabar man yra idealus. Klubas yra ambicingas, o Bundesliga, likus metams iki Pasaulio čempionato, man yra didelis sportinis iššūkis.", - sakė Tomassonas.

"Jonas Dahlis Tomassonas yra tarptautinių rungtynių patirties turintis puolėjas, Italijos "Serie A" pirmenybėse jis įrodė, koks yra puikus žaidėjas. Mes džiaugiamės jo įsigijimu, ir esame įsitikinę, kad jis tikrai pastiprins komandą.", - kalbėjo ekipos treneris G.Trapattoni.

Tomassonas savo ankstesnėje karjeroje yra atstovavęs "Heerenveen", "Newcastle", "Feyenoord" klubams, iš pastarojo 2002 metais perėjo į "Milan". Italijoje žaidėjas neturėjo vietos pagrindinėje sudėtyje, tačiau per 75 rungtynes įmušė 22 įvarčius. Jam Milano komandoje vietos neliko atvykus C.Vieri, be to klubas taip pat bando įsigyti kitą puolėją A.Gilardino.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes