Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Draxleris tiki, kad PSG futbolininkai yra pajėgūs sustabdyti P. Pogbą


2019-02-12 13:49:31 Paul Pogba Čempionų Lyga

"Paris Saint-Germain" ekipos saugas Julianas Draxleris yra įsitikinęs, kad jo komanda yra pajėgi sustabdyti "Manchester United" lyderį Paulį Pogbą.

Prancūzas yra tikras "raudonųjų velnių" lyderis nuo momento, kai ekipos vairą perėmė Ole Gunnaras Solskjaeras. Per pastarąsias 9 rungtynes "Premier" lygoje P. Pogba pelnė net 8 įvarčius bei 5 kartus asistavo savo komandos draugams.

Tačiau tokia pasaulio čempiono forma negąsdina J. Draxlerio, kuris mano, kad jo komandos draugai yra pajėgūs susitvarkyti su laukiančia užduotimi.

"Jie turi puikių žaidėjų, ypač aikštės viduryje, kur žaidžia Pogba ir Matičius. Šie du žaidėjai bus svarbiausios figūros rungtynėse.

Tačiau mes taip pat turime aukštos klasės žaidėjų, kurie yra pajėgūs susitvarkyti su Pogba. Esame jį sėkmingai stabdę rungtynėse tarp Vokietijos ir Prancūzijos rinktinių.

Pažiūrėsime, ką jis parodys. Pogba aikštėje gali daryti praktiškai viską, bet mes turime tinkamų žaidėjų, kurie jį gali sustabdyti", - prieš artėjančią dvikovą šnekėjo J. Draxleris.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes