Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Hendersonas: "Kloppas pakeitė mūsų mentalitetą"


Vienas iš pagrindinių faktorių, nelėmusių "Liverpool" pergalę prieš Londono "Tottenham", buvo mentalitetas.

Tokiomis mintimis po pergalingų rungtynių dalinosi vienas iš įvarčių autorių – "raudonųjų" kapitonas Jordanas Hendersonas.

"Kloppas per paskutinius kelis metus stipriai pakeitė mūsų mentalitetą. Kiekvieną kartą, susidūrę su sunkumais, randame būdų, kaip pataisyti situaciją.

Suprantame, kad sezono metu turėsime sunkumų ir ne visose rungtynėse galėsime žaisti taip, kaip norime. Tokiu momentų, kaip šiandien, dar bus ne vienas.

Svarbiausia yra neprarasti tikėjimo ir palaikyti vienas kitą", – po rungtynių mintimis dalijosi J. Hendersonas, antrojo kėlinio pradžioje išlyginęs rezultatą.

Pergalę "Anfield" stadione nuskynęs "Liverpool" klubas Anglijos pirmenybėse išlaiko šešių taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus.

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (5)

 Gerard
0 12 10-28 17:03
Dauguma vis bumba, kad Hendersonas ir Milneris traukia komandą žemyn. Tuo pačiu dauguma dievina Klopą kaip super trenerį. Man kažkas nesueina, super treneris renkasi inkarus ? Iš tikro viskas yra gerai su šiais žaidėjais. Kiekvienas aria už du, ir ginasi geriau tiek už Keita, tiek už kitus techniškesnius žaidėjus. O puolančių ir taip netrūksta. Nors toks Milneris ir puolime puikiai jaučiasi.
 harka
0 1 10-29 08:59
Jo taip tenpia žemyn Milneris su Hendersonu, ka i vos Anglijos čempionato nelaomejo, islose Eurolyga ir Supertaure! O tai kas butu jei ji keltu? I Marsa išmestu ar dar kur? Kiek ziuriu Liverpulio mačus, puokiai žaidžia jie. Arba K*** visiškas *** , ka neklauso ekspertu is ne futbolo šalies nuomoniu!
0 1 10-29 00:33
Aisku kas buvo.Liverpilyje per atsakomasias cia buvo Liverpool.Anfield dvasia ,.ir Origi laiku ir vietoi isove , na ir Barsa nebuvo tokie kieti.kaip.visi juos dievina
1 1 10-29 00:30
Na nesamone, komanda tempia puoleju trijule, gerai kad van dikas du Alisonu atsirado, Hendersonas su Milneriu yra geri.padejejai kada reikia fizines jegos, aisku kartais jiems pasiseka, bet su tokiais zaidejais atsidurtum greit uz premier lygos zonos, kada buvo coutinio.buvo kam.vidury uzsukt kamuoly, dabar tiesiog yra dusinami varzovai arba greit ieskomi.puolejai nieks per vidury cia daug nesisaskina, bet jei trauma gautu koks firminio ir mane, ka galeyu milner su hendersonu padet nieko, praeitais metais keita pusfinalyje gavo trauma su barsa viskas prakiuro vidurys vietoi jo isejo hendersonas, miunchene hrndersonas gavo trauma pradzioi Liverpool.bayern padare