J. Iličičius pelnė įvartį iš aikštės vidurio, o "Atalanta" išvykoje pažemino "Torino"

Šeštadienį buvo sužaistos trejos "Serie A" 21-ojo turo rungtynės.

Tiesiog įspūdingą pergalę išvykoje šventė "Atalanta", kuri net 7:0 pažemino "Torino" futbolininkus.

"Atalanta" į priekį išsiveržė 17-ąją minutę, kai Jose Palomino privertė suklysti varžovų gynėją ir perėmęs kamuolį atliko rezultatyvų perdavimą vienam prieš vartus likusiam Josipui Iličičiui.

29-ąją minutę svečiai pelnė antrąjį savo įvartį, kai pasižymėjo Robinas Gosensas, o jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką 11 metrų baudinį realizavo Duvanas Zapata.

53-ąją mnutę J. Iličičius sukūrė mažą futbolo stebuklą, kai pastebėjo toli nuo savųjų vartų išėjusį varžovų vartininką ir smūgiu nuo aikštės vidurio pelnė ketvirtąjį "Atalantos" įvartį.

Vos po minutės tas pats slovėnas pelnė iššoko vienas prieš vartus ir užbaigė savo "hat-tricką".

Šeimininkų bėdos tuo nesibaigė - 76-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Torino" ekipos žaidėjas Armando Izzo.

"Atalanta" pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir 86-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs Luisas Murielis pelnė šeštąjį savo komandos įvartis, o dar po poros minučių pridėjo ir septintąjį.

Maža to, 89-ąją minutę už grubią pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo pašalintas dar vienas šeimininkų žaidėjas - Saša Lukičius.

"Atalanta" šiuo metu yra surinkusi 38 taškus bei toliau tęsia kovą dėl vietos pirmajame ketverte.

SPAL 1:3 "Bologna"

"Fiorentina" 0:0 "Genoa"