Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

J. Kloppas: "Abrahamas ir Mountas jau dabar yra verti 60 mln. svarų sterlingų"


Vis dar be pralaimėjimų "Premier" lygoje žygiuojančiai "Liverpool" ekipai sekmadienį iššūkį bandys mesti "Chelsea" futbolininkai.

"Aristokratai" prieš sezoną ne tik prarado savo lyderį Edeną Hazardą, tačiau taip pat negalėjo įsigyti naujų futbolininkų, todėl Frankas Lampardas turi labiau remtis jaunaisiais komandos žaidėjais.

Jau šio sezono starte itin ryškiai sužibo jaunųjų Tammy Abrahamo bei Masono Mounto žvaigždės, o Jurgenas Kloppas savo sekmadienio varžovus palygino su jo treniruota Dortmundo "Borussia".

"Chelsea" šiuo metu yra labai įdomi komanda. Man jie šiek tiek primena mano laikų Dortmundo "Borussia", kuomet komandos pagrindą sudarė itin jauni žaidėjai.

Žmonės nuolat kalbėjo, kokie jauni buvo tos komandos žaidėjai, tačiau jie rungtyniavo tik todėl, kad buvo pakankamai geri", - spaudos konferencijoje kalbėjo J. Kloppas.

Vokietis taip pat negailėjo gražių žodžių "Chelsea" ekipos žaidėjams bei teigė, kad dauguma jų jau spėjo gerokai pasikelti savo vertę.

"Jie įsigijo Christianą Pulisicą už maždaug 50-60 mln. svarų sterlingų, tačiau dauguma "Chelsea" žaidėjų dabar jau yra panašios vertės.

Abrahamas ir Mountas jau dabar yra verti 60 mln. svarų sterlingų, jei ne daugiau. Hudsonas-Odoi tokios vertės buvo jau anksčiau.

Jorginho gal ir nėra toks jaunas, bet jis neseniai atvyko į "Premier" lygą, o Kante atrodo taip, lyg galėtų rungtyniauti dar bent 20 metų.

"Chelsea" taip pat turi Kovačičių, Barkley ir tokių patyrusių žaidėjų kaip Pedro, Willianas ar Giroud. Savojo šanso taip pat laukia Batshuayi.

Jei pasaulyje ir yra klubas, kurio stipriai nepaveiktų draudimas įsigyti žaidėjus, tai tas klubas, greičiausiai, ir būtų "Chelsea", - pridėjo "Liverpool" strategas.

"Chelsea" ir "Liverpool" dvikova sekmadienį "Stamford Bridge" stadione prasidės 18 valandą 30 minučių.

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (0)

ChelseaFC FcukLoserpool
0 0 09-21 18:03
Benderis:
blah blah blah.. jau ir kIopas zaideju lygiui nustatyti naudoja milijonus pinigu kaip identifikavimo priemone.. nejucia futbolas tapo kazkokiu pokeriu kur pinigu suma svarbesne uz realias turimas kortas - galima blefuot ir kurt dirbtine verte bet kokiai kortai..
Benderi, tik be pavydo scenu!!! Kas kaltas, kad man rura nesugeba pokerio lost man rurai pirkdama zaideja,,masto, kad jei sumokes apie 100lm, tai nusipirks superstara.. pofik, kad zaidejas medziu medis, svarbu permoket degradu komanda
Benderis
21 17 09-20 18:07
blah blah blah.. jau ir kIopas zaideju lygiui nustatyti naudoja milijonus pinigu kaip identifikavimo priemone.. nejucia futbolas tapo kazkokiu pokeriu kur pinigu suma svarbesne uz realias turimas kortas - galima blefuot ir kurt dirbtine verte bet kokiai kortai..
8 2 09-20 20:56
Graziai cia K*** pasisake, smagu girdet.