Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

J. Kloppas apie artėjančią kovą su "Man City": "Vaikinams bus sunku"


Jurgenas Kloppas džiaugiasi komandos pasirodymu rungtynėse su "Wolves", tačiau pabrėžia, kad didieji iššūkiai vis dar priešakyje.

Penktadienį įvykusioje dvikovoje "Liverpool" rezultatu 2:0 įveikė "Watford" ir nuo "Manchester City" bent laikinam atsiplėšė keturiais taškais. Į pergalę "raudonuosius" vedė Mohamedas Salah bei Virgilis van Dijkas.

"Dar prieš rungtynes buvo aišku, kad bus sunku", - apie mačą su "Wolves" pasisakė J. Kloppas.

"Kiekvienas nori presinguoti. Mes norime būti kompaktiški, tačiau taip pat žaisti kraštais, todėl padaryti abu dalykus yra sudėtinga. Gynyboje atlikome tikrai gerą darbą. Lietus pridarė bėdų abiem komandoms, kurios rodė tikrą atsidavimą.

Pirmasis įvartis buvo nuostabus, antras taip pat buvo išpildytas puikiai. Aš esu labai patenkintas rezultatu, kuris mums buvo itin svarbus. Norėjome nustebinti savo varžovus ir abu įvarčiai buvo puikūs. Prie tokių sąlygų sugebėjome pademonstruoti nuostabų futbolą.

Pamačiau tikrai daug gerų dalykų. Turnyrinėje lentelėje turimas taškų skaičius yra tikrai ypatingas. Mūsų laukia "Manchester City", kuris bandys pridaryti sunkumų mūsų vaikinams. Mes privalome turėti kelis skirtingus žaidimo planus, bet vaikinai jau parodė, kad yra tam pasiruošę", - mintimis dalijosi strategas.

"Liverpool" komandos dabar laukia trejos rungtynės iš eilės "Premier" lygoje. Iš pradžių bus varžomasis su "Newcastle", vėliau lauks Londono "Arsenal", o dar vėliau bus kovojama su tuo pačiu "Man City".

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

2 8 12-22 12:19
Toks geras Liverpool žaidimas džiugina ir kartu gąsdina. Gyvenime kaip sporte viskas vyksta ciklais nuo pergalių iki nesėkmių. Tad labai įdomu kada pastaroji aplankys Liverpool. Netikiu kad visą sezoną sužais ir neturės bent 1-3 kluptelėjimų nors ir sudėtis pajegiau atrodo nei pernai. Pagal mane dabar jie patys pradės skaičiuoti kam pralaimėti taip siekiant taupyti žaidėjus juk sezonas ilgas. Nėr gerai geriausia formą įgauti gruodį o kovą ar vasarį būti krizėje
0 4 12-22 19:03
Tai kaip tik dabar Liverpool igauna forma , iki siol.ju zaidimas pagal surinkta sudeti buvo vidutiniskai silpnas , atsigauna salach , fabinio pradeda lost , cia tik dar pradzia .
3 6 12-22 14:18
Vaidoshius:
Šį kartą panašu, kad $hitty pagaliau bus pilnos sudėties, jeigu neatsitiks kokių nelaimių vėl :D Aišku dar nebus geriausioj formoj, todėl šansas Neverpooliui prieš antrą sezono pusę įgyti bent kažkokį pranašumą. Tikėkimės, kad grajus nebus toks miręs kaip praeitą kartą, kai $hitty dar nebuvo įsivažiavę po WC, o Neverpoolis https://www.eurofootball.lt/naujienos/j-kloppas-apie-artejancia-kova-su-man-city-vaikinams-bus-sunku/66267/komentaraibijojo atakuoti.
Asile tu, Liverpool rodo super zaidima , o tu su savo Lomé Tara is dusk
Vaidoshius
22 2 12-22 12:01
Šį kartą panašu, kad $hitty pagaliau bus pilnos sudėties, jeigu neatsitiks kokių nelaimių vėl Aišku dar nebus geriausioj formoj, todėl šansas Neverpooliui prieš antrą sezono pusę įgyti bent kažkokį pranašumą. Tikėkimės, kad grajus nebus toks miręs kaip praeitą kartą, kai $hitty dar nebuvo įsivažiavę po WC, o Neverpoolis https://www.eurofootball.lt/naujienos/j-kloppas-apie-artejancia-kova-su-man-city-vaikinams-bus-sunku/66267/komentaraibijojo atakuoti.