Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas apie ČL burtus: tai yra likimas


"Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas mano, kad Mersisaido klubo sugrįžimas į "Stadio Olimpico" suteiks jiems įkvėpimą pakartoti istoriją.

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje "raudoniesiems" teks kautis su "Roma". Dėl tokių burtų jiems taip pat pavyko išvengti tiek Madrido "Real", tiek Miuncheno "Bayern".

Kelias į finalą anglams atrodo atviras, o prie dabartinio pakilimo dar prisidės tai, kad "Liverpool" du šio turnyro finalus 1977 bei 1984 metais yra laimėjęs būtent Italijos sostinėje.

"Aš juos tikrai stebėsiu, nes tai yra likimas", - kalbėjo Kloppas. "Jeigu koks nors vokietis nuvyksta į Berną Šveicarijoje, jis negali išvengti minčių apie 1954-uosius."

"Planetoje yra likę jau nebedaug tada gyvenusių žmonių, tačiau dabar tai yra tiesiog ypatinga vieta. Jūs galvojate "Gerai, tai nutiko čia, gerai padirbėjote, vyrukai".

"Tos "Liverpool" komandos buvo puikios, bet jos tapo puikiomis tokiose situacijose ir dabar žmonės sako "Jie tai padarė būtent taip". Gerai turėti autoritetų, tačiau galiausiai viską privalai atlikti savaip."

"Ačiū Dievui, kad Roma vis dar yra Roma. Tai yra vieta, o ne kas ką nuveikė, tai yra vieta. Aš mylių mūsų istoriją, tačiau nuolat lygintis negalima."

Kloppas nori parašyti naują "Liverpool" istoriją.

"Kaip kažkas yra pasakęs, mes privalome parašyti savo istoriją. Legendos, kurias mes visi mylime, vis dar yra čia ir mums ploja, nes jiems tai patinka", - pridūrė treneris.

"Kenny Dalglishas yra mėnulyje ir visiškai užsidegęs. Kalbant apie Steveną Gerrardą bei visus vaikinus tarp jų, galite tai jausti bei matyti. Tai yra šaunu."

"Dabar viskas priklausys nuo požiūrio, charakterio bei panašių dalykų. Reikia išlikti alkaniems ir norėti žengti dar vieną žingsnį. Kai viskas yra taip fantastiška, pirmas žingsnis yra nustoti būti fantastiškiems bei tapti piktiems. Yra labai daug, dėl ko kovoti, ir tai niekada nedings."

Pirmoji "Liverpool" bei "Roma" akistata įvyks balandžio 24 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (14)

Asirgitawe
1 39 04-14 09:45
Visi sako, kad Roma silpnas varžovas. Aš būtent jų ir prisibijau, kad neįvertins šios ekipos, jie žaidžia užsivedę. O ir antros varžybos Romoje. Pagal pronozes dabar turėjo žaisti City su Barca, bet Klopp gerai sako, kad reikia būti piktiems, nes to Barca ir City pritrūko.
M-NUS
2 13 04-14 11:15
Dvejopos mintys apie Romą. Reikia būt teisingiems, tai ką iškrėtė Barcai yra neįtikėtina, tačiau Roma buvo tas varžovas, kurį visi norėjo gaut ir žaidžiant prieš Romą šansai didžiausi. Aš asmeniškai norėjau Liverpool gauti dabar, bet ir tokie burtai smagūs. Šis sezonas Realui ČL jau pasisekęs, negėda būtų krist nei prieš Bayern dabar, nei prieš vieną iš underdogų finale. Tenugali stipriausias.
MettaworIdpeace
0 6 04-14 14:39
Niekas neturi teises sakyti, kad sita pusfinalio pora yra silpna, po to, kai praejo tokius ketvirtfinalius.
0 4 04-14 12:31
Google Translate ar Kloppas ant LSD?
The Kop
0 0 04-14 22:51
Mieliau butu Realas, nes Roma zaidzia nuo gynybos, kas Liverpool yra sunkiau gerokai. O ir siaip Romoj ultros piktoki, megsta peiliais pasimosikuoti.