Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

J. Kloppas apie grupių etapo finišą: "Viskas priklauso tik nuo mūsų pačių"


Jurgenas Kloppas mano, kad "Liverpool" neatsitiktinai demonstruoja prastus rezultatus UEFA Čempionų lygoje, nes nuo pat sezono pradžios buvo aišku, kad šioje grupėje viskas spręsis paskutiniame ture.

Šiandien "Liverpool" ekipos laukia kol kas svarbiausios sezono rungtynės – sužaidus lygiosiomis arba pralaimėjimus "Napoli" komandai, "raudonieji" atsisveikintų su Čempionų lyga. Be to, "Liverpool" ekipai neužtenka ir pergalės įvarčio skirtumu, nebent ji bus iškovota nepraleidus įvarčio į savo vartus.

"Aš visada žinojau, kad šioje grupėje visų komandų likimas spręsis paskutiniame ture", - teigė J. Kloppas. - Nėra jokia staigmena ar sensacija, jog mes šį vakarą susiduriame su tikru iššūkiu".

"Tikriausiai būtų pakankamai teisinga išsireikšti, jog ši grupėje šiame sezone yra labiausiai konkurencinga. PSG, "Napoli", "Crvena Zvezda" yra puikios komandos, o mes patys taip pat nebuvo blogi.

Žinoma, tai sakydamas nenoriu praleisti fakto, jog mūsų pasirodymai išvykose šį sezoną neatitiko aukšto lygio standartų. Jeigu mums pasiseks su varžovų rezultatu, mes to neslėpsime, tačiau neturėtume pamiršti to, kad mūsų likimas vis dar priklauso nuo mūsų pačių. Šį sezoną mane tikrai tenkina mūsų pasirodymai "Anfield" stadione.

Puikiai žinome, ką turime padaryti, kad atsidurtume kitame etape. Nesižvalgysime į Belgradą ir nelauksime jų pagalbos. Mes turime atlikti savo darbą – laimėti rungtynes. Jeigu atiduosime visą save, manau, kad galime sulaukti realios galimybės", - pridūrė J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes