Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas – apie pretendentus laimėti Čempionų lygą


2020-02-15 12:13:52 Čempionų Lyga Jürgen Klopp

Jau kitą savaitę į futbolo žiūrovų ekranus sugrįš UEFA Čempionų lyga. Antradienį lauks intriguojanti kova tarp Madrido "Atletico" ir "Liverpool" klubų.

Kalbėdamas apie galimybes apginti čempionų titulą, "Liverpool" ekipos treneris Jurgenas Kloppas prasitarė apie kitus favoritus, tarp kurių – penkių skirtingų šalių atstovai.

"Juventus" buvo mano favoritai sezonui dar neprasidėjus, bet aš nežiūriu pakankamai Italijos futbolo, todėl negaliu pasakyti, kodėl jie dar neturi 10 taškų pranašumo "Serie A" pirmenybėse", – kalbėjo J. Kloppas.

"Jie turi didžiausią sudėtį, kokią esu matęs per savo gyvenimą. Neįtikėtina, kiek daug aukšto kalibro žaidėjų žaidžia šioje komandoje.

"Bayern" sudėtis taip pat įspūdinga, PSG taip pat yra neįtikėtina, kai turi visus sveikus žaidėjus, o "Barcelona" ekipos nuvertinti negalima niekada. "Man City" komandai Čempionų lygą šį sezoną taip pat turėtų būti prioritetas.

Nenutuokiu, ar mums gali pavykti vėl laimėti šį turnyrą, o ir prasmės kalbėti apie tai tokioje sezono stadijoje nėra. Vienintelis dalykas, kuris dabar gali rūpėti, tai antradienį laukianti dvikova su "Atletico", – pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 20 1

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (13)

2 7 02-15 17:01
Alvydasas30:
pvz vaidoshius irgi pretendentas
Gaut pizdi
5 6 02-15 15:07
pvz vaidoshius irgi pretendentas