Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

J. Kloppas: "Atsakomosiose rungtynėse su "Shrewsbury" žais mūsų jaunimas"


2020-01-27 11:19:09 FA taurė Liverpool FC Jürgen Klopp

"Liverpool" sekmadienį netikėtai FA taurės rungtynėse tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su trečiajame pagal pajėgumą Anglijos futbolo divizione rungtyniaujančia "Shrewsbury" ekipa.

Tai reiškia, kad "Premier" lygos lyderiai turės dar kartą žaisti su "Shrewsbury", o rungtynės "Anfield" stadione numatomos vasario pirmąją savaitę.

Tiesa, būtent tada prasidės "Premier" lygos žiemos pertrauka, o Liverpulio ekipos strategas Jurgenas Kloppas po sekmadienio rungtynių teigė, kad nei jis, nei pagrindiniai komandos žaidėjai tikrai nepasirodys atsakomojoje dvikovoje.

"Praėjusį balandį gavome laišką iš "Premier" lygos, kuriame buvo prašoma gerbti žiemos pertrauką ir per šį laikotarpį neorganizuoti jokių rungtynių.

Mes taip ir padarysime. Jau prieš dvi savaites savo žaidėjams pasakiau, kad turėsime trumpas žiemos atostogas. Tai reiškia, kad atsakomosiose rungtynėse su "Shrewsbury" žais mūsų jaunimas.

Neleisime su mumis taip elgtis. "Premier" lyga prašė gerbti suteiktą pertrauką ir mes tai padarysime. Negalime nieko padaryti, jei FA turi kitokį požiūrį į šią situaciją. Pagrindinės komandos tame mače nebus", - kalbėjo J. Kloppas.

Tai nebus pirmas kartas šį sezoną, kuomet "Liverpool" taurės rungtynėse versis su jaunimo komanda. "Raudonieji" gruodžio mėnesį Anglijos lygos taurės ketvirtfinalyje turėjo verstis vien su jaunimu, kadangi pagrindinė komanda buvo išvykusi į FIFA pasaulio klubų taurės turnyrą. Tąkart "Liverpool" jaunuoliai net 0:5 nusileido "Aston Villa" futbolininkams.

Straipsnio įvertinimas: 7 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

agger
3 18 01-27 12:08
Sirgaliams gerai kai tiek rungtynių aišku, bet žaidėjams tai traumų tikimybė per didelė su tokiais tvarkaraščiais, ypač dar kai artėja prioritetinis ČL. Gali ir vaikai žaisti prieš visokius Strawberrius.
 Gerard
0 3 01-27 14:20
Aišku reikėjo imti pirmose ir ramu būtų.
0 0 01-27 22:04
as dabar pas Vaidoshiu