Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas: įsivaizduokite, koks tai bus finalas - du treneriai, kurie nieko nesupranta apie taktikas


Vyriausias "Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas UEFA Čempionų lygos finalo išvakarėse kartu su Jordanu Hendersonu ir Virgilu van Dijku dalinosi mintimis.

Tiek Madrido "Real", tiek "Liverpool" dalyvavo paskutinėje treniruotėje prieš lemiamą akistatą Kijeve. J. Kloppas spaudos konferencijoje keletą kartų papokštavo ir šypsodamasis pareiškė, kad tai bus vienas prasčiausių finalų.

Paklaustas žurnalisto, ar ne mano, kad jo oponentas Zinedine'as Zidane'as nėra stiprus taktikas, J. Kloppas tik nusijuokė: "Daug žmonių tą patį kalba ir apie mane. Įsivaizduokite, koks tai bus finalas - jame susitinka du apie taktikas nieko nenutuokiantys treneriai. Ką tai turėtų pasakyti apie futbolą?"

Visgi J. Kloppas vėliau surimtėjo: "Žaisime prieš vieną geriausių komandų pasaulyje. Nemanau, kad dar yra komandų, kurios savo sudėtimi galėtų prilygti "Real". Net ir pakeitus pagrindinius žaidėjus į atsarginius, rezultatai nesuprastėtų.

Manau, kad mes patys esame geroje sportinėje formoje. Turėjome užtektinai laiko pailsėti ir pasiruošti. Gera žinia yra tai, kad mūsų atsarginių suolas (Emre Cano sugrįžimas - red.) taip pat yra geresnis nei buvo prieš savaitę."

Didžioji sezono dvikova rytoj prasidės 21 val. 45 min.

Straipsnio įvertinimas: 13 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
GANGSTA
4 33 05-25 23:23
Teisėjai tik gribų nepjaukit!!!
Kk
0 21 05-25 23:59
Taigi zmogus prikolina, o tu cia triedalioji
G
0 18 05-25 23:54
K*** gerai patrolino
andrius
16 1 05-26 00:04
kokios taktikos tokiam mače patirtis labai svarbu o ir šiaip ką tu taktikų primokysi ypač tokius Real žaidėjus.
Asirgitawe
25 7 05-25 22:47
Kas per žurnalistai, klaust, ar Zidane nėra geras taktikas. 2 kartus čempionų lygą laimėjo, o ypač Zidane labai laiku keitmus atlieka.